Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Projektant CAD - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej

Data dodania: 2019-10-17 12:12:46ID: 24

[email protected]

Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

- projektowanie instalacji grzewczych i sanitarnych zgodnie z najnowszymi wymaganiami techniki dla Klientów krajowych i zagranicznych,
- doradztwo techniczne,
- dbanie o wizerunek firmy w ramach prowadzonych zleceń.

Wymagania:

- podstawowa znajomość Autocad,
- znajomość branży grzewczej lub sanitarnej będzie dodatkowym atutem,
- b. dobra znajomość j. niemieckiego,

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie od 4000-4500 brutto,
- możliwość pracy zdalnej, zadaniowy czas pracy
- prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, dofinansowanie nauki j. obcych

pełna treść ogłoszenia: https://obpon.pl/article/202914/show.html