Zamknij

10:20, 09.03.2020
Miniony weekend był dla studentów Uczelni Państwowej w Zamościu niezwykle udany. Trzy medale: dwa złote i jeden brązowy przywieźli studenci UPZ z Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym, które odbyły się 7 marca. Dzień później, 8 marca, reprezentantki Uczelni Państwowej w Zamościu wygrały turniej finałowy Zamojskiej Ligi LZS w Piłce Siatkowej kobiet.
07:09, 08.03.2020
Wysokie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca pokonali we Frysztaku tamtejszego Strzelca aż 8:2.
2
18:58, 07.03.2020
Hetman Zamość zremisował bezbramkowo z Avią Świdnik i jest to wynik ze wszech miar sprawiedliwy.
1
17:07, 03.03.2020
28-letni pomocnik Adrian Ligienza związał się kontraktem z III-ligowym Hetmanem Zamość.
09:15, 24.02.2020
Zawodnicy Orki, choć tym razem nie prowadzono klasyfikacji medalowej, należeli do jednych z najmocniejszych drużyn klubowych.
1
20:02, 18.02.2020
Bramkarz Grzegorz Gibki z Unii Skierniewice został nowym zawodnikiem III-ligowego Hetmana Zamość.
15:31, 16.02.2020
Zamojscy tenisiści stołowi pokonali 8:2 IKS Start Zduńska Wola. To ich najwyższe zwycięstwo w tej rundzie. Wynik sugerowałby gładką przeprawę, jednak goście łatwo punktów nie oddali.
14:38, 14.02.2020
Udany początek nowego sezonu zanotowali pływacy Orki Zamość 8-9 lutego w Lublinie. Podczas Zimowych Mistrzostw Województwa zawodnicy Orki z 12 medalami(3-4-5) uplasowali się na 7 miejscu w klasyfikacji medalowej. Startowało 328 zawodników z 24 klubów, z których 18 brało udział w rywalizacji o tytuły i medale Mistrzostw Województwa. 14 zawodników reprezentujących kluby spoza województwa startowało poza konkurencją .
13:35, 11.02.2020
W najbliższą sobotę, 15 lutego, tenisiści stołowi PWSZ Zamość podejmą drużynę IKS Start Zduńska Wola. Jeśli zamościanie wygrają umocnią się na pozycji wicelidera i będą nadal liczyć się walce o najwyższe miejsce w I lidze.
3
10:20, 05.02.2020
W piątek Padwa Zamość ponownie pojawi się na parkiecie hali OSiR, walcząc o ligowe punkty z SMS ZPRP Kielce.
17:41, 04.02.2020
Lubelska Unia Sportu na wniosek Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie opublikowała wykaz klubów z województwa lubelskiego które otrzymają wsparcie finansowe w 2020 roku.
09:43, 03.02.2020
Dwie wysokie wygrane odnotowały tenisistki stołowe PWSZ Zamość w miniony weekend (1-2 lutego), dzięki czemu zostały wiceliderkami I ligi. Z kolei męska drużyna tenisistów z Zamościa zremisowała wyjazdowe spotkanie z konkurentami do gry w barażach o Superligę z Villa Verde Olesno. Do zwycięstwa zabrakło im naprawdę niewiele.
2
13:28, 02.02.2020
III-ligowy Hetman Zamość pozyskał nowego zawodnika. To defensywny pomocnik, występujący ostatnio w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Daniel Dybiec.
07:25, 02.02.2020
Bieg przełajowy na odcinku 10 km przebiegający przez lasy i pola.
19:43, 30.01.2020
Hetman Zamość ma nowego zawodnika. To bramkarz Krzysztof Janiak.