Na ulicy Królowej Jadwigi utrudnienia, jest dziura w nawierzchni.
Od wtorku 4 maja fragmentu ul. Piłsudskiego jest nieprzejezdny. Trwa realizacja zadania pn. "Przebudowa ul. Piłsudskiego", na odcinku od skrzyżowania z ul. Peowiaków i Sadową do wjazdu na parking przy parku miejskim.
W tym czasie do Zespołu Staromiejskiego oraz parkingu dojazd możliwy jest ulicą Królowej Jadwigi.
Najprawdopodobniej uszkodzenie nawierzchni jest następstwem wzmożonego ruchu.
::news{"type":"see-also","item":"345272"}
::news{"type":"see-also","item":"344857"}
::news{"type":"see-also","item":"344771"}
::news{"type":"see-also","item":"344631"}
::news{"type":"see-also","item":"344788"}
::news{"type":"see-also","item":"344320"}
::news{"type":"see-also","item":"343500"}
::news{"type":"see-also","item":"343357"}
👎16:00, 17.06.2021
To teraz trzeba będzie Królowej Jadwigi remontować 😭😥👎
marylka16:48, 17.06.2021
Profesjonalne zabezpieczenie dziury gałązką hehhe🤣🤣
Paranoja20:34, 17.06.2021
No to teraz inteligenci niech jeszcze zamkną jedyną drogę dojazdowa do starego miasta bo się sypie....
Goska21:58, 17.06.2021
szła taka jedna partia do wyborów z hasłem
Thomas23:18, 17.06.2021
ja bym tą dziurę zakleił taśmą i Trzask Prask - po dziurze.
he he he 16:45, 18.06.2021
drzewo niech posadzą
Monika.21:51, 18.06.2021
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26
nick17:53, 21.06.2021
Monisiu, brak tylko cennika usług...
kamil09:12, 23.06.2021
Monisiu, ja nie mam czasu, jestem "zarobiony", ale jak byś bardzo chciała, mam fajnego, dużego jak chłop psa, nie ma się on z kim bawić.
pesel08:29, 30.06.2021
Może odkryją tunel ewakuacyjny z Ratusza do Sitańca? Parasol kiedyś zamknie się ..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz