Ok. 80 osób wzięło udział w Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, jaki przeszedł dziś ulicami Zamościa. Organizatorem wydarzenia był Obóz Narodowo-Radykalny. Zapraszamy do naszej fotorelacji z marszu.
Mieszkaniec13:32, 03.03.2018
Dokąd szedł marsz? Bo nie ma ani informacji tekstowej ani zdjęciowej? Właściwie tytuł powinien brzmieć: Wymarsz z Rynku
Anna13:35, 03.03.2018
Czemu taka słaba relacja? Jak macie robić taką lipę to nie róbcie wcale.
zamościanin13:36, 03.03.2018
A dlaczego ten marsz odbył sie 3 marca, a nie 1 marca kiedy to przypada data Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych? Były uroczystości organizowane przez związek AK i wojsko.
ad11113:54, 03.03.2018
Dobrze, że jest tych faszystów tak mało, ale i tak za dużo. Nie dla faszystów w Zamościu. Plujecie na tych, którzy zginęli w czasie wojny. Jesteście nienormalni i zdrajcami Polski. Nie, nie, nie!!!!!!!!!
do ad11113:57, 03.03.2018
Narracja jak po Marszu Niepodległości. Zmień płytę. Nudny jesteś!
do ad11114:00, 03.03.2018
cytat - "jesteście zdrajcami Polski" . Nadworny komentatorze, któremu wszystko przeszkadza. Każdy sądzi wg siebie. To, że ty zdradzasz nie oznacza, że wszyscy są zdrajcami.
Zamościanin14:02, 03.03.2018
Jaki marsz, taka relacja.
Wstyd dla miasta, że radny maszeruje obok faszystowskich symboli.
Stary14:02, 03.03.2018
Nie przejmujcie się wyzwiskami od faszystów. Pileckiego Fieldorfa też wyzywano od faszystów. Teraz wnuki sowieckich namiestników używają tej samej narracji.
ciekawy14:08, 03.03.2018
A dlaczego nikogo z ONR nie było na uroczystościach 1 marca koło katedry? Przynajmniej nikogo nie zaobserwowałem z falangą.
frekwencja14:15, 03.03.2018
Mało osób było bo w tym samym czasie Hetman grał z Chełmianką przy KJ8. Zabrakło kibiców to i marsz słabo wyglądał w liczbach.
ad11114:16, 03.03.2018
Pilecki był bohaterem, a Bury mordercą. ONR próbuje ich zrównać, ale to jest zdrada i plucie w twarz pomordowanym dzieciom i niewinnym chłopom przez Burego i jego siepaczy. Mordercy nie mogą być uznawani za bohaterów, a kto tak czyni jest podłym i zakłamanym skur*****m...
Gizmo14:33, 03.03.2018
Bardzo słaba frekwencja. Ciesze sie, że faszystów na ulicach Zamoscia jest z roku na rok coraz mniej. Dobrze że poszli na mecz zamiast czcić Żołnierzy Wyklętych. Okazję do uczczenia mieli 1 marca przed Katedrą, ale jakoś nikt nie przyszedł.
@frekwencja14:54, 03.03.2018
Marsz był po prostu słabo nagłośniony w mediach ot co.
do przedmówców15:37, 03.03.2018
Za nazwanie ludzi faszystami i zdrajcami Polski "ad111 i Zamościanin", w tym osób publicznych powinniście ponieść zasłużoną karę.
A kibice Hetmana to nie kibice Legii. Trzeba wiedzieć co się w mieście dzieje.
ad11116:10, 03.03.2018
Tak, tak, karać za poglądy i fakty. Jakie to miałkie... A co to i kto to...? Wstyd i hańba dla tych patoli: https://www.google.pl/search?q=onr+hajluje&num=20&dcr=0&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Sfkxv510VgOyMM%253A%252CixGd2A-XZMN8nM%252C_&usg=__4M8A8rz6s9gZosXDsPLz6PuFsoo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiilpvat9DZAhWRKVAKHbjwDyoQ9QEILjAC#imgrc=Sfkxv510VgOyMM:
Eeee16:24, 03.03.2018
Błędne pojmowanie patriotyzmu i mamy takie onr-y. Nacjonalizm to tragedia i zło. Młodzież błądzi wybierając onr. Niestety nie chcą słuchać głosów rozsądku. Myślą, że wiedzą lepiej.
Janek16:52, 03.03.2018
Z żołnierzami wyklętymi ten marsz nie ma nic wspólnego. Ja widzę na samym przodzie wielki napis ONR, czyli uprawiana jest tam czysta polityka. Szkoda, że nikt z ONR nie przyszedł 1 marca pod byłą katownię UB, gdzie odbyły sie oficjalne uroczystości. A za "faszystów" nie ma co się obrażać. Niektóre hasła wykrzykiwane na takich marszach są faszystowskie. Nawet polska wikipedia pisze o ONR (podając aż 5 źródeł): "skrajnie prawicowe ugrupowanie polityczne o charakterze faszystowskim". Frekwencja znikoma, to się chwali. Czy za sprawą ciszy w mediach? Nie wiem, bo jednak Nowy Kurier Zamojski był patronem medialnym i zapowiadał marsz, a to jest znana gazeta. Bardziej obstawiam, że to mróz albo mecz zabrał uczestników. W każdym razie niewypał i bardzo dobrze. Faszyzm to zło.
@Janek16:57, 03.03.2018
Niewypał pod względem promocji wydarzenia i niewypał pod względem frekwencji. Co do reszty się zgadzam. Były obchody 1 marca i był czas świętować. Po co było organizować osobno? Przecież żołnierze AK i NSZ po równo obrywali od NKWD i ich pomagierów.
patriota17:03, 03.03.2018
Chwała Bohaterom!
Cień17:40, 03.03.2018
To jeszcze tylko manifa feministek 8 marca i koniec politycznych imprez w tym miesiącu.
Patriot20:01, 03.03.2018
Przyszło mało bo pogoda nie dopisała. Co do promocji to wiele mediów komunikowało. Także np. roztocze
as20:02, 03.03.2018
Wstyd dla miasta, że radni Małysz i Sowa z jednej strony a z drugiej ten pajac Zacharow ramię w ramię z neofaszystami manifestują a kościoł im mszę organizuje . Precz z takimi zachowaniami !!!!
kibic20:24, 03.03.2018
@Patriot pogoda? A na meczu blisko 200 osób pogoda taka sama.
Patriot00:12, 04.03.2018
@kibic" a co to jest 200 osób na meczu? Samych piłkarzy z działaczami i chłopcami do podawania piłek jest ze 60 :)
do ad 11118:48, 04.03.2018
Za Rafałem Ziemkiewiczem - WYŁĄCZ TVN I PRZESTANIESZ MIEĆ PROBLEM Z FASZYSTAMI!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz