Od dziś od godziny 9 ruszyło lodowisko pod zamojskim ratuszem. Wśród pierwszych osób jeżdżących na łyżwach na płycie lodowiska znalazł się m.in. prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk. Zapraszamy do naszej fotorelacji.
mieszkaniec20:06, 06.12.2016
I wszystko pięknie tylko niech ktoś zmieni ten wieśniacki repertuar rodem z POLO TV. Już lepsze przeboje radio eska dla młodych a dla pozostałych młodych złote przeboje
*$**21:12, 06.12.2016
no proszę. jest i oglądający POlo TV.
obserwator21:13, 06.12.2016
Jakie czasy taka muzyka...
mieszkaniec do S00:06, 07.12.2016
Raczej szydzący z polo tv, wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale osobiście nie lubię takiej barachołki i moim skromnym zdaniem nie pasuje ona do scenerii rynku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz