W kolejnym sparingu Hetman wygrał z beniaminkiem IV ligi Roztoczem Szczebrzeszyn 4:0 (1:0).
Bramki to w dużej mierze zasługa zawodników testowanych do gry w Hetmanie. Na prośbę sztabu szkoleniowego nie podajemy ich nazwisk, dopóki nie zwiążą się oni umowami z zamojskim klubem.
Dwie pierwsze bramki ( drugą z karnego na początku II połowy) zdobył zawodnik testowany z Ukrainy, grający z numerem 9. Trzecia bramka to również zasługa kolejnego testowanego zawodnika, tym razem z numerem 17. Czwartą bramkę w końcówce dołożył Rafał Turczyn.
Udało nam się ustalić, że wśród testowanych zawodników na prawej obronie zagrał młodzieżowiec z Wisły Puławy. Ponadto testowany był Stanisław Rybka, grający ostatnio w Krysztale Werbkowice, jednak to nie on zdobywał bramki.
W meczu zagrali pozyskani wcześniej Żmuda, Lavruk oraz Mietlicki. W bramce całe spotkanie rozegrał Wyłupek grający w AMSPN.
O pozyskanych piłkarzach będziemy informować na bieżąco.
Jaro20:06, 12.07.2017
No w końcu coś się ruszyło jest zwycięstwo są nowi napastnicy, Ukrainiec widzę skuteczny jest trzeba brać go.
Wafel21:39, 12.07.2017
Z lukowa w pape teraz schodza do nizszych lig/tylko czy sa juz nizsze ligi/ze slabymi to kazdy by wygral.najlepiej niech wszystko kupia mecze tez bo po co grac. To jest na porzadku dziennym w hetmanie juz od kilkunastu lat.slabeusze.
Kj821:47, 12.07.2017
Roztocze już 4 liga więc nie schodzą niżej ;)
21:52, 12.07.2017
Wafel gdzieś Ty się uchował, Roztocze to też IV liga.
x22:13, 12.07.2017
Dużo widzów było jak na sparing. Z Motorem zróbcie na Królowej Jadwigi.
kibic22:26, 12.07.2017
ten młodzieżowiec z Wisły Puławy to może Łukasz Płonowski ?
Rozkrocze08:07, 13.07.2017
A potok końskowola to tez ta liga mistrzowska?ale poziom!!!
hahah11:43, 13.07.2017
Przykro mi ale awansu nie będzie...
Pol12:37, 13.07.2017
Zawodnik testowany z numerem 17 to najprawdopodobniej Kacper Stefańczyk z Wisły Kraków
Jaro13:03, 13.07.2017
Kacper Stefańczyk w ubiegłym sezonie w wojewódzkiej lidze juniorów 38 meczów 21 bramek dla Wisły Kraków
Kj813:50, 13.07.2017
Adam mazurek z wisly puławy też testowany. Ten rybka będzie z niego napastnik.
Jaro14:36, 13.07.2017
Rybka dobry jest,już dawno mówiłem że się nada. Drozd już oficjalnie wrócił do Stali Kraśnik, Rafał Król też tam zostaje, Stal będzie silna.
Kj816:30, 13.07.2017
Oj silna to i TKS i Lewart będą ale ani Stal ani Lubartów nie mają wystarczająco $$ na 3 ligę, bardziej uważać trzeba na TKS mają i pieniądze i możliwości piłkarskie.
do Kj816:37, 13.07.2017
Skąd TKS ma niby pieniądze? Może jakieś konkrety.
KJ819:33, 13.07.2017
Wystarczy zobaczyć na możliwości- 8 sezonów w III lidze z rzędu musiało generować spore koszty ;). Z tego wniosek, że Tomaszów ma większe możliwości zagrożenia w walce o awans. Poza tym koło 2012 roku Stal miała spore problemy finansowe, i od tego czasu raczej się bardzo nie podniosła. PS. dlatego uważam że TKS ma większe możliwości, nie pamiętam by miała problemy finansowe, stabilna kadra itp itd.
Jaro19:56, 13.07.2017
Z Tomasovii nikt znaczący nie odszedł, skład maja stabilny, świeży dopływ juniorów, dobrego trenera mogą być groźni.
zzzmc20:01, 13.07.2017
III liga jako IV poziom rozgrywek utworzona z dwóch województw to faktycznie musiały być spore koszty... Teraz III liga z drużynami z czterech województw to koszty pewnie mniejsze. Tomasovia się utrzymywała bo miała i ma dobre szkolenie i grało w niej sporo swoich zawodników więc nie musieli ściągać wiele zawodników z zewnątrz bo to powoduje konieczność zwiększenie budżetu. I jak Tomasovia nie miała problemów finansowych? Co było po tym sezonie jak nie awansowali do II ligi.
x20:56, 13.07.2017
A ten Ukrainiec co dwie bramki strzelił to jak się nazywa ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz