Zamknij

Kierownik działu administracyjno-gospodarczego - kadry

Miejsce pracy: Partyzantów 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, znajomość prawa pracy, prowadzenie dokumentacji spraw osobowych pracowników, RODO, prowadzenie sekretariatu, administrowanie majątkiem Orkiestry, dbałość o warunki socjalno bytowe pracowników, sprawy gospodarcze, prowadzenie dokumentacji samochodowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
    • znajomość przepisów kadrowych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Język:
        • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Znajomość prawa pracy, umowa zlecenie tylko na czas próby później umowa o prace.
          Pracodawca: Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu
          Adres: Partyzantów 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
          Prace biurowe, obsługa klientów, odbieranie i rozdzielanie korespondencji, bieżąca obsługa dokumentów.
          StPr/24/2481
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          Przygotowywanie elementów do malowania, zawieszanie i zdejmowanie elementów do malowania w automatycznej linii malarskiej, dbanie o porządek w strefie lakierni
          StPr/24/2482
          wynagrodzenie od od 5 500 PLN

          Obsługa urządzeń spawalniczych, wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych.
          StPr/24/2483
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN

          Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad danymi w systemie Comarch ERP XL, zbieranie i analiza potrzeb użytkowników oraz proponowanie nowych rozwiązań, bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów.
          StPr/24/2485
          wynagrodzenie od od 5 700 PLN

          Układanie płytek.
          StPr/24/2474
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Opieka nad pensjonariuszami domu pomocy, dokonywanie pomiarów medycznych wg potrzeb, pomoc przy czynnościach opiekuńczo-higienicznych.
          StPr/24/2471

          Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, znajomość prawa pracy, prowadzenie dokumentacji spraw osobowych pracowników, RODO, prowadzenie sekretariatu, administrowanie majątkiem Orkiestry, dbałość o warunki socjalno bytowe pracowników, sprawy gospodarcze, prowadzenie dokumentacji samochodowej
          StPr/24/2472
          wynagrodzenie od od 4 600 PLN

          Sprowadzanie biletów, dbałość o czystość pomieszczeń.
          StPr/24/2476
          wynagrodzenie od od 2 150 PLN

          Pełni opiekę nad dziećmi, odpowiada za prowadzony proces opiekuńczo-wychowawczy powierzonych dzieci, buduje stabilną relację z każdym dzieckiem, organizuje codzienne życie w placówce, zaspokaja potrzeby rozwojowe i emocjonalne dzieci, wspiera je w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje dzieciom czas wolny. Przygotowuje wychowanków do usamodzielnienia. Współpracuje z rodziną pochodzenia dzieci. Współpracuje ze specjalistami zatrudnionymi w placówce i na zewnątrz. Prowadzi dokumentację dziecka i dokumentację obowiązującą w placówce.
          StPr/24/2463
          wynagrodzenie od od 4 800 PLN

          Obsługa klienta w barze.
          StPr/24/2465