Zamknij

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Żdanowska 3, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Opieka nad pensjonariuszami domu pomocy, dokonywanie pomiarów medycznych wg potrzeb, pomoc przy czynnościach opiekuńczo-higienicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Katolickie Stowarzyszenie "Służba Człowiekowi"
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Marcin Gwozda
        Numer telefonu: 846383343
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Prace biurowe, obsługa klientów, odbieranie i rozdzielanie korespondencji, bieżąca obsługa dokumentów.
        StPr/24/2481
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Przygotowywanie elementów do malowania, zawieszanie i zdejmowanie elementów do malowania w automatycznej linii malarskiej, dbanie o porządek w strefie lakierni
        StPr/24/2482
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        Obsługa urządzeń spawalniczych, wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych.
        StPr/24/2483
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad danymi w systemie Comarch ERP XL, zbieranie i analiza potrzeb użytkowników oraz proponowanie nowych rozwiązań, bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów.
        StPr/24/2485
        wynagrodzenie od od 5 700 PLN

        Układanie płytek.
        StPr/24/2474
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Opieka nad pensjonariuszami domu pomocy, dokonywanie pomiarów medycznych wg potrzeb, pomoc przy czynnościach opiekuńczo-higienicznych.
        StPr/24/2471

        Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, znajomość prawa pracy, prowadzenie dokumentacji spraw osobowych pracowników, RODO, prowadzenie sekretariatu, administrowanie majątkiem Orkiestry, dbałość o warunki socjalno bytowe pracowników, sprawy gospodarcze, prowadzenie dokumentacji samochodowej
        StPr/24/2472
        wynagrodzenie od od 4 600 PLN

        Sprowadzanie biletów, dbałość o czystość pomieszczeń.
        StPr/24/2476
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        Pełni opiekę nad dziećmi, odpowiada za prowadzony proces opiekuńczo-wychowawczy powierzonych dzieci, buduje stabilną relację z każdym dzieckiem, organizuje codzienne życie w placówce, zaspokaja potrzeby rozwojowe i emocjonalne dzieci, wspiera je w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje dzieciom czas wolny. Przygotowuje wychowanków do usamodzielnienia. Współpracuje z rodziną pochodzenia dzieci. Współpracuje ze specjalistami zatrudnionymi w placówce i na zewnątrz. Prowadzi dokumentację dziecka i dokumentację obowiązującą w placówce.
        StPr/24/2463
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        Obsługa klienta w barze.
        StPr/24/2465