Zamknij

Wychowawca

Nr oferty: StPr/24/2463Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Pełni opiekę nad dziećmi, odpowiada za prowadzony proces opiekuńczo-wychowawczy powierzonych dzieci, buduje stabilną relację z każdym dzieckiem, organizuje codzienne życie w placówce, zaspokaja potrzeby rozwojowe i emocjonalne dzieci, wspiera je w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje dzieciom czas wolny. Przygotowuje wychowanków do usamodzielnienia. Współpracuje z rodziną pochodzenia dzieci. Współpracuje ze specjalistami zatrudnionymi w placówce i na zewnątrz. Prowadzi dokumentację dziecka i dokumentację obowiązującą w placówce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji, albo na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela; Wysoka motywacja do pracy z dziećmi, stabilność emocjonalna i predyspozycje psychofizyczne, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Praktyczne umiejętności życiowe, osoba nie karana. Pracodawca oferuje szkolenia i superwizje zespołowe i/lub indywidualne, pakiet socjalny w ramach ZFŚS, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Dom Dziecka w Zamościu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV wysyłać na adres mailowy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Prace biurowe, obsługa klientów, odbieranie i rozdzielanie korespondencji, bieżąca obsługa dokumentów.
      StPr/24/2481
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Przygotowywanie elementów do malowania, zawieszanie i zdejmowanie elementów do malowania w automatycznej linii malarskiej, dbanie o porządek w strefie lakierni
      StPr/24/2482
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Obsługa urządzeń spawalniczych, wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych.
      StPr/24/2483
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2044
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad danymi w systemie Comarch ERP XL, zbieranie i analiza potrzeb użytkowników oraz proponowanie nowych rozwiązań, bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów.
      StPr/24/2485
      wynagrodzenie od od 5 700 PLN

      Układanie płytek.
      StPr/24/2474
      data rozpoczęcia pracy od 23.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Opieka nad pensjonariuszami domu pomocy, dokonywanie pomiarów medycznych wg potrzeb, pomoc przy czynnościach opiekuńczo-higienicznych.
      StPr/24/2471
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, znajomość prawa pracy, prowadzenie dokumentacji spraw osobowych pracowników, RODO, prowadzenie sekretariatu, administrowanie majątkiem Orkiestry, dbałość o warunki socjalno bytowe pracowników, sprawy gospodarcze, prowadzenie dokumentacji samochodowej
      StPr/24/2472
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2025
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Sprowadzanie biletów, dbałość o czystość pomieszczeń.
      StPr/24/2476
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Pełni opiekę nad dziećmi, odpowiada za prowadzony proces opiekuńczo-wychowawczy powierzonych dzieci, buduje stabilną relację z każdym dzieckiem, organizuje codzienne życie w placówce, zaspokaja potrzeby rozwojowe i emocjonalne dzieci, wspiera je w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje dzieciom czas wolny. Przygotowuje wychowanków do usamodzielnienia. Współpracuje z rodziną pochodzenia dzieci. Współpracuje ze specjalistami zatrudnionymi w placówce i na zewnątrz. Prowadzi dokumentację dziecka i dokumentację obowiązującą w placówce.
      StPr/24/2463
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Obsługa klienta w barze.
      StPr/24/2465