Hala Tenisowa o powierzchni 2000 m kw. oraz Siłownia "Kuźnia Formy" zostały oficjalnie otwarte 9 grudnia.
Na piątkową uroczystość do Zamościa przybyła Alicja Omięcka, dyrektor generalna, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także dwóch wiceprezesów Polskiego Związku Tenisowego - Jan Walków oraz Jerzy Hertel. Towarzyszyli im: Anna Hertel (drużynowa mistrzyni Polski, wicemistrzyni Europy), Klaudia Jans-Ignacik (ćwierćfinalistka w grze podwójnej Australian Open, finalistka Roland Garros), Kamil Majchrzak (pierwsza rakieta Polski) oraz Szymon Walków (mistrz Polski seniorów w grze podwójnej).
Wydarzenie urozmaiciły pokazy akrobacji sportowych w wykonaniu Dynasty Workout. Zaprezentowali się też najmłodsi adepci piłki nożnej. Gwiazdy polskiego tenisa ziemnego dały pokaz mistrzowskiej gry. Dołączyli do nich Andrzej Supron i Tomasz Stockinger.
Hala Tenisowa jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym o powierzchni 2000 m kw., wyposażonym w szatnie. Obok niej znajduje się nowoczesna sala ćwiczeń siłowych p.n. "Kuźnia Formy". Obydwa obiekty są zadaszone i położone na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.
W naszej galerii zdjęcia z uroczystości otwarcia hali i siłowni.
z_boku08:41, 10.12.2016
200 metrów kwadratowych? Przytłacza mnie ogrom obiektu...
j08:43, 10.12.2016
tylu "ojców, twórców, budowniczych sukcesu" w jednym miejscu :-)))
PRL BIS
eeeh09:13, 10.12.2016
Zdjęcia są fatalne. Radzę zainwestować w kurs fotografowania.
Jarek09:32, 10.12.2016
Jeśli hala wielofunkcyjna to dla jakich dyscyplin sportu ? Dlaczego są tylko boiska do tenisa czy to hala dla wybranych aktorów ,celebrytów i tych wszystkich dla których zabrakło nożyczek?
09:40, 10.12.2016
Bueee... Hejterstwo z nor powyłaziło ... No dalej, kto jeszcze?
dziennikarstwo11:26, 10.12.2016
Jestem zwykłym człowiekiem, ale pamiętam czasy kiedy od dziennikarzy i spikerów można było się uczyć poprawnej polszczyzny.
Co to jest?
"Wydarzenie urozmaiciły akrobacje sportowe w wykonaniu Dynasty Workout oraz najmłodsi adepci piłki nożnej."
111:26, 10.12.2016
Naprawdę parodia z tym przecinaniem wstęgi.
T11:47, 10.12.2016
Boże ale brzydactwo ta hala,ponure i odpychające miejsce.Kto się na to zgodził?Ohydny blaszak.Widziałem przepiękne duże hale na wsiach a miasto Zamość zafundowało sobie takiego bubla..Brak słów
jan12:40, 10.12.2016
A gdzie ta hala ,tu ledwo widać znoszone garnitury .
hehe13:25, 10.12.2016
@jan, coś tam widać, tylko trzeba w monitorze podkręcić jasność na max, inaczej na tych zdjęciach nic nie zobaczysz
Romuś16:12, 10.12.2016
to teraz trzeba zmniejszyć dotacje dla returnu, który nie ma żadnego klasowego zawodnika! to co robią to tylko biznes. trzeba by było sprawdzić czy oni wogóle jeżdża na zawody bo coś mi się wydaje że nie. tylko kasa za lekcję tenisa wziąć i tyle!
Tutejszy17:51, 10.12.2016
Czy ta hala została zbudowana za publiczne pieniądze? Jeżeli tak to dlaczego godzina gry na korcie ma kosztować 40 zł. To ma służyć ludziom a nie generować zyski. Ludzie obudźcie się!!!!!.
Ja18:06, 10.12.2016
Zamość wraca do czasów Gierka -przecinania wstęgi.Różnica jest taka ,że za Gierka cięto wstęgę z miejscami do pracy teraz cięcie wstęgi do miejsc rozrywki miejskich urzędników.A wszystko to za nasze wspólne pieniądze.
Leon19:03, 10.12.2016
Ludzie jestem i pracuję za granicą. Nikt mnie nie wyganiał z Zamościa sam wyjechałem do lepszej pracy,ale zamierzam wrócić. Takie portale jak ten to moje oko na to miasto,które widzę że jest coraz piękniejsze,może to kwestia gustu ale coś się już tu dzieje. Ale skąd w Was tam tyle jadu? Budują to trzeba się cieszyć, to zostanie dla nas dla dzieciaków,a to najważniejsze ! Wspierajcie się w takich projektach i oby było ich coraz więcej.
jan19:39, 10.12.2016
do hehe -tak będę grzebał. rozjaśniał .A jak póżniej to naprawić ., Podam przykład Zamość rok 1983. ;Panie Stachu ,Andrzej z motoru zrobił telewizor . - Andrzej zrób tak jak było . Ja jutro do pracy jadę .
Frodo20:58, 10.12.2016
Nie 200m a 2000 m hali.
z_boku21:55, 10.12.2016
Redachtor poprawił pierwotny zapis :)
buba22:35, 10.12.2016
Czy na otwarciu był Bogdan likwidator który chciał sprzedać ten teren i może trzeba było wyremontować starą hale zamiast ją rozwalić?
Z-12401:20, 11.12.2016
Jeden idiota napisał 200m2, trzech idiotów zalaikowało. Ktoś kumaty napisał nie 200, a 2000 metrów kwadratowych, dostał kciuka do dołu. Ot "umiejętność" czytania ze zrozumieniem swojskich matołków.
kopytko09:17, 11.12.2016
Super!
j09:50, 11.12.2016
Leon, to " oko na to miasto" jest całkiem OK, w Zamościu naprawdę jest teraz wszystko na pokaz, nawet te mury Twierdzy, w które strach rzucić kamieniem, choć mogą się zawalić nawet od flesza w aparacie :-))) Z pracą tak samo, niby trochę więcej jest, ale jak zacznie się pracować, to można stracić swoje człowieczeństwo.
BTW. Przeszły baron PSL na fotce nr 2 jest the best - miodzio :-)
Mokra Włoszka lub Tr10:11, 11.12.2016
A te panie od nożyczek to nowe celebrytki?
Ja15:50, 11.12.2016
PRL po zamojsku - to ostatnie przecięcia wstęg.Tak jak Gierkowi dani kasę tak my mieszkańcy dajemy kasę rządzącym a szlachta się bawi.A dlaczego nie zaproszono mieszkańców na otwarcie,a dlaczego mieszkańcy mają płacić.Towarzystwo wzajemnej adoracji jak za PRL bawi się za nasze pieniądze.
mirek16:41, 11.12.2016
do " Ja " , wszyscy mieszkańcy byli zapraszani, tylko trzeba czytać plakaty, fora internetowe i inne portale które o tym informowały
beretka19:21, 11.12.2016
@ Też korzystaj ze swoich pieniędzy i graj w tenisa. Kto ci broni?
W PRL-u tez było przecinanie wstęgi ale nie było sutanny.Teraz jest
podstawowym elementem każdej uroczystości. Taka dobra zmiana.
x20:24, 11.12.2016
Ciekawy jestem ile miasto koszkowal przyjazd tych znanych twarzy wiadomym jest,że minimalne wynagrodzenie dla jednego z panów to 30000 tys zł.A my za tą śmietankę placimy.
yg08:04, 12.12.2016
zrób sie politykiem, to też bedziesz na swoją chwałe wydawał nie swoje pieniądze.
A tenis to obrzydliwa, snobistyczna, nudna gra.
zamościanin12:00, 12.12.2016
Kto to zaprojektował ? Kto to zatwierdził? . Nagrzani byli?. Rolnik w takiej hali trzyma narzędzia, a tu słyszę pienie ochy i achy.... Tragizm , szkoda bo wydano pieniądze na oszpecenie miasta.
Zamc12:08, 12.12.2016
No to mamy kolejny "market" bo tak juz ludzie "ochrzcili" tego szkaradnego blaszaka.Nie bardzo wiem po co komu ten tenisowy przybytek na zime, zwlaszcza ze nasz zamojski tenis jest na poziomie.....a raczej ponizej jakiegokolwiek poziomu.Bez porzadnych szkoleniowcow jak nic nie bylo tak nic nie bedzie i blaszak tego nie zmieni.Bylem dla odmiany z rodzina w niedziele w Chelmie odwiedzilem ich aquapark.Zarabisty obiekt maja sie czym pochwalic,praktycznie jedyny z prawdziwego zdarzenia aqua w lubelskim,atrakcje dla wszystkich grup wiekowych od niemowlaka dla dziadkow,dla niepelnosprawnych takze specjalne miejsca no i sporo taniej niz w Lublinie,dolny poziom boiska do squasha kregielnie sauny fajne knajpki itp.Spore znizki dla rodzin.....Wróciliśmy wieczorem ekstra zadowoleni...to tak a propos naszego blaszaka.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz