Po 32 latach pracy w oświacie, w tym 14 latach na stanowisku dyrektora, z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu pożegnała się Renata Chyrchała. Uroczystość odbyła się 26 czerwca podczas zakończenia roku szkolnego 2025/2026 i miała wyjątkowo podniosły oraz pełen wzruszeń charakter.