Czy telefony komórkowe pomagają uczniom w nauce, czy raczej utrudniają koncentrację i budowanie relacji? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy debaty poświęconej obecności smartfonów w szkole, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu.