Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 47 latek, który dachował Skodą. Mężczyznę zakleszczonego w samochodzie ujawnili policjanci, którzy jechali na inną interwencję. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę oraz straż i monitorowali stan kierowcy do czasu przybycia innych służb. 47 – latek był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.