Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 47 latek, który dachował Skodą. Mężczyznę zakleszczonego w samochodzie ujawnili policjanci, którzy jechali na inną interwencję. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę oraz straż i monitorowali stan kierowcy do czasu przybycia innych służb. 47 – latek był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Fot. KPP Biłgoraj
W nocy z piątku na sobotę około godziny 4:30 policjanci jadący na interwencję zauważyli na skrzyżowaniu ulic Batorego i Granicznej w Biłgoraju leżący na dachu samochód. Wewnątrz pojazdu znajdował się ranny mężczyzna. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę oraz straż i monitorowali stan kierowcy, który był zakleszczony w pojeździe.
Po przybyciu na miejsce strażacy uwolnili zakleszczonego mężczyznę przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jak ustalili mundurowi kierowcą był 47 – latek z gminy Biłgoraj. Mężczyzna jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kierowca nie potrafił wyjaśnić jak doszło do zdarzenia. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obecnie ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności wypadku oraz apelujemy o trzeźwość i rozsądek za kierownicą.
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz