Władze samorządowe, służby mundurowe, przedstawiciele szkół, zakładów pracy, instytucji i zwykli mieszkańcy Zamościa uczcili dziś na Rynku Wielkim 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do naszej fotorelacji z manifestacji patriotycznej.
......Justus18:04, 11.11.2016
Straszna pompa i nadęcie! Smutek, cierpienie i skupienie na twarzach wszystkich,jak na pogrzebie. Zamiast zrobić 11 listopada radosnym świętem - dla wszystkich mieszkańców miasta, a nie tylko delegatów i kombatantów (np.mimo złej pogody zrobić namioty,ciepłą kuchnię, grochówkę, piwo i muzykę wojskową, patriotyczną, a później dla młodzieży, zrobić nawet tańce pod zadaszeniem itd.), zrobiono jak zwykle - czyli akademię okolicznościową. Smutne to i takie małomiasteczkowe:))
dno to po22:54, 11.11.2016
co zrobiłeś ? wielkie G. I tyle z ciebie
lawyer23:29, 11.11.2016
Justus,
naprawdę trafna uwaga - warto o tym pomyśleć :-)
ech07:34, 12.11.2016
nawet czołgów nie było
ad11121:45, 12.11.2016
A podpułkownik miał za długie spodnie i płaszcz chyba nie taki...? Ponadto pomysł Justus jak najbardziej do rozpropagowania i wdrożenia już za rok.:)
Michael01:58, 13.11.2016
W Morandówce była wystawa obrazów związanych z najważniejszymi wydarzeniami z historii Zamościa, całkiem inne spojrzenie, bez patosu, z poczuciem humoru, w szkole katolickiej jak co roku ognisko z harcerzami, wstęp dla wszystkich, w zdk-u śpiewy. Co roku dzieje się coraz więcej. Z grochówką, tańcami - wzbogaćmy program na przyszły rok. Cieszmy się z każdej kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości.
nowoczesny06:27, 13.11.2016
jaką niepodległość ? mamy dyktaturę
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz