Mimo niezbyt dobrej pogody około 250 osób wzięło dzisiaj udział w Zamojskim Marszu Niepodległości, który już po raz piąty przeszedł ulicami Hetmańskiego Grodu. Mieszkańcy Zamościa, bez różnicy na poglądy, pomaszerowali pod biało-czerwonymi barwami. Zapraszamy do naszej fotorelacji z tego wydarzenia.
LZ11:43, 11.11.2016
Mentalny wąsacz nie w mundurze dzisiaj? Mógł wyjąć z szafy swoje partyzanckie wdzianko i poszpanować.
LL14:53, 11.11.2016
I czego kłapiesz, trzeba było sobie założyć kufajkę i gumiaki i też iść w pochodzie.
O bolku16:45, 11.11.2016
ubek musi nasrać, za to bierze kasę.
Michael17:19, 11.11.2016
Fenomenalne przemówienie prezydenta Wnuka.
jestem z kodu18:21, 11.11.2016
szkoda że nikt nie przyszedł
thg19:20, 11.11.2016
A co to za wygolona gwiazda w damskim szaliczku i z flagą?
Jeż19:29, 11.11.2016
Oooo jest i zamojski Macierewicz w mundurze :)))
observer20:09, 11.11.2016
A co to za formacja? nieżywych schabuff?
po to dno22:52, 11.11.2016
co za idiota.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz