Żywa flaga i żywe logo Zamość - Twierdza Otwarta utworzyli dzisiaj na Rynku Wielkim uczniowie z zamojskich szkół.
Happening został zorganizowany w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości. Najpierw młodzież ułożyła z kartonów wielkie logo Zamość - Twierdza Otwarta, a następnie z balonów wielką, biało-czerwoną flagę. W wydarzeniu udział wzięło około 2,5 tysiąca dzieci i młodzieży z zamojskich szkół.
Zbigniew11:25, 08.11.2016
to teraz kodzairze z bolkiem niech walną swoją niemiecką.
eljot12:40, 08.11.2016
"Zbigniew" ale ty głupi jesteś. A teraz pytanie do organizatorów;A dlaczego nie ma herbu Zamościa?
Kace12:46, 08.11.2016
A czy herb Zamościa powinien służyć do happeningów? Moim zdaniem dobrze, że organizatorzy tego nie zrobili. Święty Tomasz nie powinien mieć loga żadnego doklejonego.
Becia13:45, 08.11.2016
PAW bez obrączki ?
Kace15:26, 08.11.2016
A co, szukasz męża, kochanie?
Adam C.15:34, 08.11.2016
2,5 tysiąca to robi wrażenie, to nie to co 30 osób czy nawet i 100 z KOD
kuk17:23, 08.11.2016
A jak tam podstawa programowa w szkołach? Nie legnie w gruzach? hehehe
Zajęć w szkołach nie było?
misiu z brzuszkiem17:51, 08.11.2016
Zapewne w ramach kształcenia patriotycznego lub zajęć z WOS-u. Nie tylko w ławce.
Adam M.18:32, 08.11.2016
fffffaaaszyści
beretka21:46, 08.11.2016
Mały ten nasz rynek ale jaki ładny.... A Pan Prezydent jaki zadowolony.... Ładne to.
Elżbieta.22:04, 08.11.2016
Nie wstyd Wam? Piekna inicjatywa, piękna akcja, a Wy robicie wszystko, żeby to zdyskredytować.
Lekcja patriotyzmu, zaangażowanie setek osób a na forum zastanawiacie się nad obrączką PAW, wyciągacie manifestację KOD. Piszecie, żeby pisać a jad Wam z klawiatur kapie.
A że prezydent zadowolony? Nie ma dziwne. Ma z czego się cieszyć.
Normals23:57, 08.11.2016
Do "Kace" - A Twoim zdaniem idąc już tym tokiem rozumowania, czy flaga państwowa powinna być używana do happeningów? To, czego jesteśmy świadkami to świadome długofalowe konsekwentne działanie oparte na intencji zastąpienia herbu miasta preferowanym na siłę od jakiegoś czasu logo "Twierdza otwarta". Czyżby ktoś miał jakieś kompleksy?
Podpis23:59, 08.11.2016
Normals - pierdolnij się w swój pusty łeb !
do Elżbiety09:52, 09.11.2016
Lekcja patriotyzmu to wyciągnięcie młodzieży na rynek i niewłaściwe ułożenie flagi wg ciebie, czy może na siłę układanka logotypu miasta?
Widać na zdjęciach czyj to pomysł, więc nie ma dziwne (jak to piszesz).
nauczycielka13:20, 09.11.2016
Coś jednak poszło nie tak. Widać napis "ZAMOŚĆ TWIERDZA OTWARTA",ale już wśród stojących uczniów go nie widać. Czyżby pisident źle policzył kartony? Wiadomo,że to jego prostacki pomysł i jego realizacja, zresztą tak samo jak sali w ratuszu. To logo od początku było nieudane, ale oni je promują na siłę. No, ale suweren tak chciał. Widać znudzonych nauczycieli, którzy muszą tam być. Czy to ma podnieść poziom nauczania? Zabiera nam się uczniów na żałosne konkursy i występy gdzie liczy się tylko chęć uczestnictwa, a nie prawdziwa wiedza. To widać po poziomie inicjatyw różnych szkół zamojskich, np. kolędowanie na mieście, zbiórki makulatury czy liczenie uczniów jeżdżących do szkoły rowerem. Takie szkoły są wysoko w rankingu szkół pisidenta.
po kretyns15:12, 09.11.2016
jesteś zwykłym chamem. I tyle. nauczycielka ha ha
Tak jest16:33, 09.11.2016
Brawa i gratulacje Droga Młodzieży
Fajny pomysł i super efekt.
Normals17:33, 09.11.2016
do "Podpis" - Twój komentarz świadczy o tym, że mógłbyś się podpisać co najwyżej na papierze toaletowym.
Podpis23:03, 09.11.2016
Byś się kurwa zdziwił
Elżbieta.15:46, 10.11.2016
Proszę się pode mnie nie podszywać.
Normals18:32, 10.11.2016
do "Podpis" - ja się już zdziwiłem poziomem Twojego chamstwa trącącego pospolitym kmiotkiem.
Fan19:05, 25.01.2018
Wkrótce następny DZIEŃ FLAGI !
Ekspozycja naszych barw narodowych to świadectwo naszego istnienia - to świadectwo długiej, krwawej i nieustającej walki o własny kraj, o własny język, o wolność i swobodę, o tożsamość i aspiracje na przyszłość. Szczególnej wagi nabiera eksponowanie barw biało - czerwonych i dbałość o symbole narodowe w okresie zagrożenia utratą suwerenności. BIAŁO - CZERWONE barwy łączą nas ponad podziałami - łącząc - dają siłę.Flagi powinny być czyste,uprasowane i nie oplątane.Polecam DOBRĄ FLAGĘ,która powiewa na http://www.dobraflaga.com.pl i NIE OPLĄTUJE SIĘ-to prawdziwy symbol nowej,silnej,dobrze zorganizowanej Polski,do której dążą Polacy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz