Instruktor nauki jazdy kategorii BT

Miejsce pracy: Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Praktyczna nauka jazdy samochodem osobowym oraz ciągnikiem rolniczym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. T
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Udokumentowane doświadczenie zawodowe, sumienność. Wymagane przygotowanie pedagogiczne lub deklaracja uzupełnienia w trakcie zatrudnienia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
      Adres: Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Janusz Jasek
      Numer telefonu: 846412101
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Prowadzenie zajęć lekcyjnych z wiedzy o społeczeństwie.
      StPr/20/1685
      wynagrodzenie od od 927,33 PLN

      Prowadzenie zajęć lekcyjnych z historii.
      StPr/20/1684
      wynagrodzenie od od 1 081,88 PLN

      Prowadzenie zajęć lekcyjnych z matematyki.
      StPr/20/1683
      wynagrodzenie od od 1 854,66 PLN

      Obsługa okleiniarki, prace porządkowe
      StPr/20/1668
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      Obsługa klienta, doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz.
      StPr/20/1670
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Nadzór nad budową dróg, nad pracownikami, prowadzonymi robotami. Praca na terenie woj. lubelskiego. Istnieje możliwość zakwaterowania. Prace realizowane przez kierowników robót grupy zamojskiej.
      StPr/20/1677
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wydawanie i sprzedaż posiłków, obsługa kasy fiskalnej. Pomoc przy pracach kuchennych i przygotowywaniu potraw.
      StPr/20/1652
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Wykonywanie prac porządkowych w salonie meblowym.
      StPr/20/1654

      Pomoc w kuchni, pomoc w przygotowaniu posiłków z karty dań.
      StPr/20/1655

      Prace ogólnobudowlane, prace porządkowe
      StPr/20/1659