Pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Pomoc w pracach budowlanych, tynkowanie, malowanie, roboty wykończeniowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • nie wymagane
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w budownictwie mile widziane, chęć do pracy.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PR-BUD Robert Kycko
      Adres: 22-400 Kalinowice 44, powiat: zamojski, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Koczwara
      Numer telefonu: 500793339
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Układanie kostki brukowej
      StPr/20/1363
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktycznych, organizowanie uroczystości.
      StPr/20/1367

      Organizacja i prowadzenie imprez rozrywkowych z wykorzystaniem sprzętu wideo
      StPr/20/1371

      Prowadzenie rejestru przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatników VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, pełna księgowość.
      StPr/20/1376
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: monter robót wykończeniowych w budownictwie, technik budownictwa
      StPr/20/1347

      Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy elektronicznych i elektrycznych układów pojazdów samochodowych
      StPr/20/1348

      Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: mechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych
      StPr/20/1349

      Praktyczna nauka jazdy samochodem osobowym oraz ciągnikiem rolniczym
      StPr/20/1350
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz obsługa, diagnozowanie, naprawa urządzeń i systemów mechatronicznych
      StPr/20/1351

      Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów i podzespołów maszyn rolniczych
      StPr/20/1352