Operator maszyn

Miejsce pracy: Młyńska 33, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do cięcia i profilowania blachy, rozładunek i załadunek towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • operator wózka widłowego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
        Pracodawca: "POLSTAL" Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych - Dudek Wojciech
        Adres: Młyńska 33, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Wojciech Dudek
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Transport klientów taksówką na terenie Zamościa
        StPr/20/1058
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przygotowywanie dań, nadzór nad pracą w kuchni. Praca na samodzielnym stanowisku.
        StPr/20/1053

        Strzyżenie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, upinanie włosów.
        StPr/20/1049

        Ochrona powierzonego mienia.
        StPr/20/1046

        Obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów
        StPr/20/1021

        Zamiatanie terenów zewnętrznych, koszenie terenów zielonych.
        StPr/20/1023

        Transport towarów po terenie kraju.
        StPr/20/1031
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        Obsługa maszyn do cięcia i profilowania blachy, rozładunek i załadunek towaru.
        StPr/20/1032

        Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych. Praca w branży pokryć dachowych.
        StPr/20/1033
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Tapicerowanie mebli, przygotowanie podzespołów do tapicerowania
        StPr/20/1034