Sprzątaczka

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie galerii handlowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Midas Max sp. z o.o." spółka komandytowa
      Adres: Jesionowa 14, 55-010 Święta Katarzyna, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 531516957
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sprzątanie galerii handlowej
      StPr/20/0448
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Dbanie o czystość we wszystkich obiektach OSiR, czyszczenie sanitariów, toalet, płaskich powierzchni
      StPr/20/0657
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Zakwaterowanie gości, udzielanie informacji w zakresie usług hotelowo-gastronomicznych.
      StPr/20/0663
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Kupno i sprzedaż walut obcych.
      StPr/20/0640

      Obsługa zamówień i monitorowanie procesu ich realizacji, obsługa klienta w tym kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami, utrzymywanie kontaktów z klientami celem utrzymania relacji handlowych
      StPr/20/0644

      Sprzedaż materiałów budowlanych.
      StPr/20/0645

      Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa klienta.
      StPr/20/0630

      Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru.
      StPr/20/0631

      Koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów.
      StPr/20/0633

      Ochrona powierzonego mienia.
      StPr/20/0634