Konserwator instalacji gazowych - hydraulik

Miejsce pracy: Wiejska 17, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie drobnych napraw w budynkach mieszkalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 300 - 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia do eksploatacji sieci i instalacji gazowych
    • umiejętności hydrauliczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
      Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa im Waleriana Łukasińskiego
      Adres: Wiejska 17, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Janina Wojtas
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Koordynowanie pracą kierowców i innych podległych pracowników.
      StPr/19/4105
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż odzieży i galanterii męskiej. Salon Manhattan - galeria Revia Park
      StPr/19/4090
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Niepełna księgowosć, podawanie stanów towarowych do firm, konfrontacja stanów i sprawdzanie faktur, liczenie towarów i wprowadzanie do komputera oraz magazynu
      StPr/19/4091

      Rozwożenie przesyłek kurierskich do klienta na terenie powiatu zamojskiego.
      StPr/19/4069

      - programowanie w języku java - tworzenie i wykorzystywanie struktur danych, - interpretowanie założeń, wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla aplikacji
      StPr/19/4075

      Obsługa klienta, sprzedaż towaru
      StPr/19/4079

      Obsługa maszyn do produkcji siatek ślimakowych oraz leśnych (Wafios)
      StPr/19/4083
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Dowóz materiałów na budowe, załadunek i rozładunek materiałów.
      StPr/19/4085

      Przygotowywanie i transport towarów na terenie woj. lubelskiego
      StPr/19/4034
      wynagrodzenie od od 2 775 PLN

      Aktywne pozyskiwanie klientów i pełny nadzór nad ich obsługą, obsługa klientów w branży ubezpieczeń i finansów.
      StPr/19/4041
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN