Instruktor sztuki walki

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 22a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z samoobrony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.35
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • praca z młodzieżą
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane uprawnienia trenerskie do prowadzenia zajęć ze sztuk walki.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Eduzam sp. z o.o.
        Adres: Henryka Sienkiewicza 22a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: s[email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        Przewóz towarów na trasach europejskich.
        StPr/19/3840
        wynagrodzenie od 7 000 - 8 000 PLN

        Prowadzenie drobnych napraw w budynkach mieszkalnych
        StPr/19/3851
        wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

        Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych.
        StPr/19/3856
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        - obsługa klientów, - przygotowanie towaru do wysyłki, - rozładunek/załadunek towaru, - prace porządkowe
        StPr/19/3857
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Przygotowywanie posiłków z produktów i półproduktów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, znajomość kuchni tureckiej.
        StPr/19/3858

        Przygotowanie miejsca pracy, zabezpieczenie miejsca montażu przed zagrożeniami i wypadkami, wykonywanie montaży.
        StPr/19/3859

        Dokonywanie zgłoszeń celnych
        StPr/19/3833
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        Współpraca oraz budowanie relacji z dyrekcją szkół i przedszkoli oraz nauczycielami. Prowadzenie spotkań sprzedażowych ofert edukacyjnych. Doradztwo sprzedaży, organizacja konferencji, eventów
        StPr/19/3838
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa pogrzebu
        StPr/19/3820

        Układanie wiązanek z kwiatów ciętych i sztucznych.
        StPr/19/3822