Stażysta (docelowo informatyk)

Nr oferty: StPr/22/1345Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Miejsce pracy: PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 11, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie nadzoru i monitoringu cyberbezpieczeństwa usług teleinformatycznych, sieci, systemów i infrastruktury teleinformatycznej 2. Utrzymanie i rozwój metod, środowisk oraz systemów nadzoru i monitoringu bezpieczeństwa 3. Przygotowywanie raportów, analiz i zaleceń poawaryjnych 4. Zarządzanie incydentami, organizowanie i koordynowanie prac naprawczych 5. Pozyskiwanie, utrzymywanie oraz zarządzanie informacją, dotyczącą cyberbezpieczeństwa środowisk, systemów i infrastruktury teleinformatycznej 6. Stała współpraca z innymi komórkami świadczącymi wsparcie dla jednostek sądownictwa MIEJSCE PRACY: SĄD OKRĘGOWY I REJONOWY W ZAMOŚCIU Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl K-111-7/2022
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
    Zawód:
    • Specjalista zastosowań informatyki
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie wyższe -studia pierwszego stopnia lub drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku związanym z kształceniem w zakresie informatyki umiejętność planowania i organizacji pracy, znajomość systemów operacyjnych, znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym doświadczenie na stanowisku informatyka lub administratora
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SĄD APELACYJNY w LUBLINIE
        Adres: OBROŃCÓW POKOJU 1, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Świderska Monika
        Numer telefonu: 81 452 33 58
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej www.lublin.sa.gov.pl K-111-7/2022
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - www.lublin.sa.gov.pl
        Przygotowywanie posiłków, opracowywanie menu do kart przyjęć okolicznościowych, odpowiedzialnośc za powierzony towar, zarządzanie zespołem.
        StPr/22/1591
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Przygotowywanie posiłków według karty dań.
        StPr/22/1589

        Prace porządkowe w kuchni, pomoc w przygotowywaniu dań.
        StPr/22/1590

        Składanie mebli, montaż u klienta.
        StPr/22/1575
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów; - przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie; - gastronomiczny rozbiór mięsa; - wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza; - porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych
        StPr/22/1578

        Przygotowywanie posiłków według karty menu.
        StPr/22/1579

        Sprzedaż towarów w sklepie motoryzacyjno - rowerowym
        StPr/22/1584
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Pomoc mieszkańcom w codziennych czynnościach w zakresie samoobsługi, pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą mieszkańców, aktywizowanie podopiecznych do zwiększania ich samodzielności życiowej.
        StPr/22/1585

        Przeprowadzanie spisu z natury, sporządzanie dokumentów spisowych, wycena materiałów, wprowadzanie pozycji do ewidencji środków trwałych niskocennych.
        StPr/22/1587

        Rejetracja pacjentów, obsluga kasy fiskalnej.
        StPr/22/1588