Barman/ka

Miejsce pracy: Rynek Wielki 5, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości w reatauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • komunikatywność
      • umiejętności barmańskie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DR Verona S.C. Dariusz Rymarz, Tomasz Zygmunt
        Adres: Rynek Wielki 5, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        MANICURE, PEDICURE, MAKIJAŻ, STYLIZACJA BRWI ,
        StPr/22/0131
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Sprzedaż artykułów spożywczo przemysłowych
        StPr/22/0135
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Kontakty telefoniczne z klientami firmy, przedstawianie informacji o produkcie, umawianie klienta na spotkanie.
        StPr/22/0136

        Obsługa graficzna firmy, obsługa klienta, przygotowywanie projektów.
        StPr/22/0137

        Obsługa klienta, pomoc w wyborze towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
        StPr/22/0141

        Przygotowanie i wykonywanie usług kosmetycznych.
        StPr/22/0143

        Przygotowywanie i wykonywanie usług fryzjerskich.
        StPr/22/0144

        Prace biurowe, obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów.
        StPr/22/0154

        - Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, tworzenie i prowadzenie bazy danych kontrahentów; - współpraca z dystrybutorami i plantatorami; - zbieranie i realizacja zamówień na dostawy towarów i aktywna sprzedaż; - prowadzenie działalności reklamowej dotyczącej towarów oferowanych przez MHR; - uczestnictwo i prezentacja produktów Spółki na targach i wystawach rolniczych; - nadzór nad płatnościami, sporządzanie raportów dla działu handlowego; - aktywna współpraca w zakresie prowadzenia firmowego sklepu internetowego; - analiza rynku rolnego, orientacja w działaniach konkurencji; Miejsce wykonywania prac i zleceń na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokorzyskiego, łódzkiego, lubelskiego i (mazowieckiego cz. południowa)
        StPr/22/0150
        wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

        Transport międzynarodowy.
        StPr/22/0145
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN