Wulkanizator

Miejsce pracy: Starowiejska 10a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Naprawa i serwis ogumienia, wymiana opon. Istnieje możliwość przyuczenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Uprawnienia:
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe Chęć do pracy
          Pracodawca: "MOTO-PARTNER" M.KRZEPIŁKO, D.WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNA
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Joanna Dźwigaj
          Numer telefonu: 846383366
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, kontakt osobisty po wcześniejszym telefonie
          przekazania dokumentów:
          MANICURE, PEDICURE, MAKIJAŻ, STYLIZACJA BRWI ,
          StPr/22/0131
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          Sprzedaż artykułów spożywczo przemysłowych
          StPr/22/0135
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          Kontakty telefoniczne z klientami firmy, przedstawianie informacji o produkcie, umawianie klienta na spotkanie.
          StPr/22/0136

          Obsługa graficzna firmy, obsługa klienta, przygotowywanie projektów.
          StPr/22/0137

          Obsługa klienta, pomoc w wyborze towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
          StPr/22/0141

          Przygotowanie i wykonywanie usług kosmetycznych.
          StPr/22/0143

          Przygotowywanie i wykonywanie usług fryzjerskich.
          StPr/22/0144

          Prace biurowe, obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów.
          StPr/22/0154

          - Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, tworzenie i prowadzenie bazy danych kontrahentów; - współpraca z dystrybutorami i plantatorami; - zbieranie i realizacja zamówień na dostawy towarów i aktywna sprzedaż; - prowadzenie działalności reklamowej dotyczącej towarów oferowanych przez MHR; - uczestnictwo i prezentacja produktów Spółki na targach i wystawach rolniczych; - nadzór nad płatnościami, sporządzanie raportów dla działu handlowego; - aktywna współpraca w zakresie prowadzenia firmowego sklepu internetowego; - analiza rynku rolnego, orientacja w działaniach konkurencji; Miejsce wykonywania prac i zleceń na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokorzyskiego, łódzkiego, lubelskiego i (mazowieckiego cz. południowa)
          StPr/22/0150
          wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

          Transport międzynarodowy.
          StPr/22/0145
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN