Kucharz

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 29, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie posiłków z karty dań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 21.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • umiejętności kulinarne
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Uprawnienia:
        • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w kuchnii.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: KLUB "BOHEMA" Janusz Kitka
          Adres: Stanisława Staszica 29, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Janusz Kitka
          Numer telefonu: 601-263-047
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          PRACA PRZY DOCIEPLENIACH
          StPr/21/1821
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Utrzymanie porządku, prace porządkowe, drobne naprawy
          StPr/21/1822

          Serwowanie napojów i podawanie posiłków w restauracji.
          StPr/21/1823

          Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
          StPr/21/1824

          Pozyskiwanie nowych odbiorców dla firmy, przyjmowanie zamówień od obecnych.
          StPr/21/1825

          Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych. Praca na terenie powiatu zamojskiego.
          StPr/21/1826

          Przygotowywanie kaw, pomoc w kawiarni.
          StPr/21/1830

          Prowadzenie róbót budowlanych w zakresie instalacji sieci wodno-kanalizacyjnych
          StPr/21/1827
          wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

          Przygotowanie placu pod kanalizacje burzowe, deszczowe. Układanie płyt, kostki brukowej.
          StPr/21/1828
          wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

          Organizacja i prowadzenie różnych form działalności społeczno-kulturalnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, prace biurowe.
          StPr/21/1811
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN