Kelner-barman

Nr oferty: 2/4/2021Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zamość

Miejsce pracy: Solna 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Mile widziane doświadczenie i znajomość języków obcych. Obsługa baru, gości, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej. Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Osoba wesoła, komunikatywna, odpowiedzialna, punktualna, samodzielna i zaangażowana w powierzone obowiązki. Umowa o pracę na okres próbny lub umowa zlecenie, pracodawca chce nawiązać dłuższą współpracę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.05.2021
Dane pracodawcy:
Pracodawca: MiszMasz Jolanta Sołowiej
Adres: Solna 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 690 900 021
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty: CV
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Koszenie trawy na terenie Zamościa.
StPr/21/1399
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Realizacja złożonych zamówień w sklepie internetowym
StPr/21/1388

Montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej
StPr/21/1392

Dowóz towaru do klienta (rozwożenie węgla, dostarczanie zamówień)
StPr/21/1377

Przygotowywanie posiłków dietetycznych.
StPr/21/1379
wynagrodzenie od od 3 280 do 4 130 PLN

Sprzedaż i fakturowanie towarów w hurtowni art. fryzjerskich
StPr/21/1380

Planowanie i realizowanie zadań kulturalnych w jednostce.
StPr/21/1381
wynagrodzenie od od 1 400 PLN

Opieka i pielęgnacja nad zwierzętami, pomoc w nadzorze i organizcacji codziennego życia mini zoo.
StPr/21/1362
wynagrodzenie od 1 440 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
StPr/21/1357

- ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; - przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; - wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; - kontrolowanie jakości wykonanego montażu; - zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; - transport towarów samochodem typu bus
StPr/21/1354