Recepcjonista

Miejsce pracy: Zamenhofa 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych, zakwaterowanie, obsługa programów hotelowych, meldowanie gości, rozliczanie pobytu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • komunikatywność
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie na danym stanowisku.
          Pracodawca: ARKA S.C. BOŻENNA KOSTYKIEWICZ CZESŁAW KOSTYKIEWICZ
          Adres: Zamenhofa 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 602-277-377
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          Koszenie trawy na terenie Zamościa.
          StPr/21/1399
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Realizacja złożonych zamówień w sklepie internetowym
          StPr/21/1388

          Montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej
          StPr/21/1392

          Dowóz towaru do klienta (rozwożenie węgla, dostarczanie zamówień)
          StPr/21/1377

          Przygotowywanie posiłków dietetycznych.
          StPr/21/1379
          wynagrodzenie od od 3 280 do 4 130 PLN

          Sprzedaż i fakturowanie towarów w hurtowni art. fryzjerskich
          StPr/21/1380

          Planowanie i realizowanie zadań kulturalnych w jednostce.
          StPr/21/1381
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          Opieka i pielęgnacja nad zwierzętami, pomoc w nadzorze i organizcacji codziennego życia mini zoo.
          StPr/21/1362
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          Spawanie konstrukcji stalowych.
          StPr/21/1357

          - ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; - przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; - wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; - kontrolowanie jakości wykonanego montażu; - zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; - transport towarów samochodem typu bus
          StPr/21/1354