Kierowca-zaopatrzeniowiec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Dowożenie towarów do klientów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 12.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Wiesława Mendel
        Numer telefonu: 846383366
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie lub kontakt telefoniczny 663-486-674
        Obsługa betoniarki, pompy do betonu, wykonanie wylewki betonu, dojazd na teren budowy, dbanie o powierzony sprzęt
        StPr/21/1128
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Obsługa klienta, ekspozycja towarów, zamawianie oraz odbiór towarów.
        StPr/21/1129
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej, pomoc rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka w nawiązywaniu wzajemnego kontaktu, zgłaszanie do ośrodków adopcyjnych informacji o dzieciach z uregulowaną sytuacją prawną w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających, dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywajacych w pieczy zastępczej i przedkładanie jej organizatorowi rodzinnej pieczy zastępczej, wykonuwanie pozostałych zadań zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
        StPr/21/1138
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Obsługa baru, przygotowywanie napojów, posiłków, obsługa gosci, rozliczanie finansów, obsługa baru.
        StPr/21/1124

        Prowadzenie rejestru przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatników VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, pełna księgowość.
        StPr/21/1117
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przygotowywanie posiłków, obsługa baru, serwowanie napojów.
        StPr/21/1119

        Obsługa gości hotelowych, zakwaterowanie, obsługa programów hotelowych, meldowanie gości, rozliczanie pobytu.
        StPr/21/1120

        Utrzymywanie czystości w hotelu, sprzątanie pokoi, zmiana pościeli.
        StPr/21/1121

        Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów, dobór fryzury do twarzy i sylwetki.
        StPr/21/1101

        Przygotowywanie przetargów, obsługa klientów, przyjmowanie/wysyłka korespondencji i przesyłek, wystawianie faktur i paragonów, prowadzenie biura
        StPr/21/1104