Specjalista ds. AKPiA (aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki)

Miejsce pracy: Aleje 1 Maja 16, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: - administracja i nadzór oraz rozwój przemysłowych systemów AKPiA oczyszczalni ścieków, - analiza i rozwiązanie problemów związanych z AKPIA /mile widziane informatycznych, - współpraca z przedstawicielami producentów sprzętu w zakresie jego naprawy, serwisowania, wymiany, modernizacji, - usuwanie awarii natury AKPiA /mile widziana również informatycznych, - tworzenie i utrzymanie dokumentacji, - znajomość produktów firmy SIEMENS, E+H, HACH, - znajomość programu narzędziowego SCADA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 15.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Automatyka, robotyka, informatyka
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • znajomość architektury systemów PLC/HMI/SCADA
      • dobra znajomość Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office
      • znajomość protokołów przemysłowych (Profibus/Profinet/Modbus)
      • znajomość podstaw budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych (Ethernet/RS-232/RS-485)
      • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
      • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Switching/Routing)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC Siemens, obsługi i tworzenia aplikacji w oprogramowaniu narzędziowym SCADA. Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży będzie atutem.
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu
        Adres: Krucza 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 846381200, 603 593 423, 600 22
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prowadzenie rejestru przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatników VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, pełna księgowość.
        StPr/21/1117
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przygotowywanie posiłków, obsługa baru, serwowanie napojów.
        StPr/21/1119
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Obsługa gości hotelowych, zakwaterowanie, obsługa programów hotelowych, meldowanie gości, rozliczanie pobytu.
        StPr/21/1120
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Utrzymywanie czystości w hotelu, sprzątanie pokoi, zmiana pościeli.
        StPr/21/1121

        Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów, dobór fryzury do twarzy i sylwetki.
        StPr/21/1101

        Przygotowywanie przetargów, obsługa klientów, przyjmowanie/wysyłka korespondencji i przesyłek, wystawianie faktur i paragonów, prowadzenie biura
        StPr/21/1104

        Przygotowanie kosztorysów ofertowych i projektów branży elektrycznej, analiza dokumentacji technicznej, analiza przedmiarów, sporządzanie dkoumentacji budowlanej branzy elektrycznej
        StPr/21/1106
        wynagrodzenie od od 7 000 do 10 000 PLN

        Przygotowanie i organizacja budowy, zarządzanie pracą podległych brygad, przygotowanie dokumentów wewnętrznych
        StPr/21/1108

        Murowanie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych
        StPr/21/1109
        wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

        Wykonywanie robót ogólno-budowlanych
        StPr/21/1110