Monter ociepleń budynków

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prace przy docieplaniu budynków.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętności ogólnobudowlane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Monika Małysz
      Numer telefonu: 846383363
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dowód
      przekazania dokumentów:
      Wykonywanie pokryć dachowych
      StPr/19/3247
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Pomoc przy wykonywaniu pokryć dachowych
      StPr/19/3248
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Transport klientów taksówką na terenie Zamościa.
      StPr/19/3257
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Naprawa i konserwacja maszyn, rozwiązywanie problemów technicznych w miejscu zamieszkania klienta, prowadzenie dokumentacji serwisowej, praca na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego.
      StPr/19/3237
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Wykonywanie instalacji sanitarnych, drobne prace naprawcze.
      StPr/19/3239
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Sprzedaż farb i lakierów
      StPr/19/3246

      Układanie i wydawanie towaru
      StPr/19/3214

      Układanie kostki brukowej, praca na terenie Zamościa i okolic, pracodawca zapewnia dojazd
      StPr/19/3221

      Docieplenia budynków, praca na terenie Zamościa i okolic, pracodawca zapewnia dojazd.
      StPr/19/3222

      Prowadzenie zajęć ze słuchaczami na kierunku technik usług kosmetycznych 10 godz. tygodniowo
      StPr/19/3191
      wynagrodzenie od od 30 PLN