Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Majdan 32, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętności ogólnobudowlane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Remontowo-Budowlane Bielan Krzysztof
      Adres: Majdan 32, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Bielan
      Numer telefonu: 606110415
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Diagnozowanie usterek i ocena stanu technicznego pojazdów, wymiana uszkodzonych podzespołów pojazdów.
      StPr/21/0197
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa allegro, sprzedaż internetowa.
      StPr/21/0198

      Instalacje wodne, sanitarne, gazowe
      StPr/21/0202
      wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

      Usługi opiekuńcze u podopiecznych PCK
      StPr/21/0180
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Przygotowanie dokumentacji do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, archiwizowanie dokumentacji, opracowanie sprawozdań.
      StPr/21/0183

      Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii u pacjentów szpitala zgodnie z zaleceniami lekarza, uzupełnianie dokumentacji dot. przeprowadzonych zabiegów.
      StPr/21/0184

      Sprzątanie terenów zewnętrznych
      StPr/21/0185
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Prace porządkowe na terenie obiektów szpitala, drobne prace remontowe, transport bielizny, utrzymywanie w czystości oddziałów szpitala
      StPr/21/0186

      Przygotowywanie posiłków według ustalonego jadłospisu, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/21/0187

      -jako strażnik ochrony wód wykonuje prace związane z regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony wód, zwalczaniu kłusownictwa i ochrony wód przed zanieczyszczeniami, -uczestniczy czynnie przy zagospodarowaniu wód Okręgu poprzez udział w ich zarybianiu oraz prowadzeniu odłowów kontrolnych, gospodarczych i interwencyjnych, -uczestniczy w odłowach Ośrodków Hodowli Ryb będących własnością Związku,, -ściśle współpracuje z komendantami grup SSRyb Kół PZW Okręgu w zakresie przestrzegania obowiązujących zasad i norm dotyczących połowu ryb, zwalczania kłusownictwa i zanieczyszczenia wód, -współpracuje z Policją, Państwową Strażą Rybacką i innymi instytucjami w zakresie ochrony środowiska i w akcjach przeciwko kłusownikom -prowadzi nadzór, ochronę oraz otacza szczególną opieką miejsca rozrodu, zimowania, wędrówek i gromadzenia się ryb, -kontrole w terenie, -praca biurowa, program AQARIUS
      StPr/21/0190