Pracownik - konserwator ds. obsługi instalacji BMS

Miejsce pracy: B. Prusa 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa systemu BMS i wsparcie w działaniach naprawczych, konserwacje, naprawy, przeglądy instalacji i urządzeń infrastruktury technicznej: elektrycznych i niskoprądowych, CO, wod-kan, diagnoza i usuwanie usterek w systemach niskoprądowych BMS
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętności oraz uprawnienia do obsługi systemów BMS, doświadczenie zawodowe.
        Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ORLAT LWOWSKICH W ZAMOŚCIU
        Adres: B. Prusa 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Artur Plewa
        Numer telefonu: 601169757
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Produkcja pieczywa, obróbka ciast oraz wypiek
        StPr/20/2970
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prace pomocnicze, przycinanie gumek do przyłbic, składanie gotowych elementów.
        StPr/20/2958

        Obsługa magazynu i dostawa towaru. Teren woj. lubelskiego.
        StPr/20/2927

        Sprzątanie terenu wewnętrznego.
        StPr/20/2932
        wynagrodzenie od od 650 PLN

        Pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych. Praca na terenie powiatu zamojskiego.
        StPr/20/2919

        Transport klientów taksówką na terenie Zamościa
        StPr/20/2878

        Prace murarsko-glazurnicze.
        StPr/20/2855

        Prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
        StPr/20/2857

        Prowadzenie pojazdów ciężarowych i dostawczych
        StPr/20/2846
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Opracowywanie projektów budowlanych w branży konstrukcyjnej. Pomoc przy nadzorowaniu budów.
        StPr/20/2851