Magazynier

Miejsce pracy: Marszałka J. Piłsudskiego 71, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa magazynu. Przyjmowanie i wydawanie towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 17.10.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęć do pracy.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Eurostyl Agnieszka Kusy
      Adres: J.Piłsudskiego 71, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Kusy
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Przygotowanie gabinetu i stanowiska do pracy wraz ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu narzędzi, czynne asystowanie podczas zabiegu - przygotowanie oraz podawanie narzędzi i leków.
      StPr/22/3550
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Prowadzenie pojazdu ciężarowego na trasach międzynarodowych, Polska-Niemcy-Holandia-Belgia.
      StPr/22/3541
      wynagrodzenie od od 9 000 PLN

      Praktyczna nauka jazdy pojazdami odpowiednimi do danych kategorii prawa jazdy.
      StPr/22/3542
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Obsługa gości hotelowych.
      StPr/22/3545

      Obsługa klientów w recepcji, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i internetowych.
      StPr/22/3533

      Sporządzanie diagnozy psychologicznej, poradnictwo psychologiczne, prowadzenie wymaganej dokumentacji.
      StPr/22/3535
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      Obsługa klienta, wydawanie towaru z magazynu (ekogroszek i inne paliwa stałe), fakturowanie towaru, dokonywanie zamówień.
      StPr/22/3537
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Terapia dzieci, zajęcia integracji sensorycznej.
      StPr/22/3518
      wynagrodzenie od od 3 050 PLN

      Dozór mienia w hotelu. Dokonywanie drobnych napraw.
      StPr/22/3524

      Obsługa klienta zgodna ze standardem obsługi klienta, obsługa programu magazynowo - księgowego, dbanie o wizerunek salonu.
      StPr/22/3486