Brygadzista w dziale produkcji (Zamość)

Nr oferty: StPr/22/11747Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Miejsce pracy: Kilińskiego 81, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Śledzenie krok po kroku procesu powstawania produktu, poczynając od obróbki mleka, aż po gotowy zapakowany ser Modyfikacja już istniejących procedur wytwarzania żywności Prowadzenie i kontrola nad zespołem Czuwanie nad higeną pracy i czystością podczas wszytskich etapów produkcji Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie się do zasad BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierownik produkcji w przemyśle (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Język:
      • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
        Wymagania pożądane
        Uprawnienia:
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe - inżynieria przetwórstwa żywności; min. roczne doświadczenie zawodowe w branży mleczarskiej ( produkcja serów typu semi-hard); znajomość międzynarodowych norm bezpieczeństwa żywności; wysoki poziom znajomości języka angielskiego (B2-C1); prawo jazdy kat. B - mile widziane Obowiązki: - monitorowanie procesu produkcyjnego - wsparcie merytoryczne dla pracowników poszczególnych działów - modyfikacja już istniejących procedur wytwarzania żywności - opracowywanie standardów kontroli oraz dokumentacji produktowej - czuwanie nad jakością artykułów spożywczych - dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie się do zasad BHP [Kontakt: [email protected]]
          Pracodawca: GFB DAIRY PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Kilińskiego 81, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 733 501 671
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          Pomoc w przygotowywaniu posiłków wg ustalonego jadłospisu, utrzymywanie w czystości naczyń, urządzeń i pomieszczeń kuchennych.
          StPr/22/2933
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          Utrzymywanie porządku i czystości na terenie szpitala.
          StPr/22/2934

          Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych.
          StPr/22/2937

          Wymiana opon, wyważanie, naprawa opon.
          StPr/22/2938
          wynagrodzenie od od 4 200 PLN

          Diagnostyka i naprawa samochodów osobowych.
          StPr/22/2939

          Prowadzenie pojazdu ciężarowego na trasach międzynarodowych, Polska-Niemcy-Holandia-Belgia.
          StPr/22/2943
          wynagrodzenie od od 9 000 PLN

          Pomoc, asystowanie i wspomaganie osób chorych i/lub niepełnosprawnych w codziennych czynnościach, wyjsciach na spacer, do sklepu, do instytucji kultury, do urzędów. Wszechstronna aktywizacja beneficjentów.
          StPr/22/2947
          wynagrodzenie od od 40 PLN

          Tłumaczenia ustne i pisemne w parze językowej: perski-angielski. Współpraca z kierownikiem projektu dotycząca tłumaczeń. Sumienność. Dyspozycyjność
          StPr/22/2935
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          Wykonywanie i sprzedaż artykułów florystycznych.
          StPr/22/2931

          Pomoc chorym w codziennych czynnościach, utrzymaniu czystości osobistej, pomoc w zaspokajaniu podstawowych czynności fizjologicznych.
          StPr/22/2932