Sprzedawca

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa kas fiskalnych, terminali, wag spożywczych, obsługa klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.08.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
    • obsługa kas fiskalnych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Marcin Gwozda
          Numer telefonu: 846383343
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          Praca przy obsłudze klienta, przygotowywanie tekstów o tematyce branżowej, przygotowywanie opisu produktu.
          StPr/22/2443
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          - koordynacja pracy zespołu pilarzy, drwali, pracowników transportu; - prowadzenie dokumentacji wymaganej przy wykonywanych pracach; - uzyskanie niezbędnych do przeprowadzenia prac zgód, uzgodnienia z właścicielami gruntów, posesji obejmujące zakres prac; - inwentaryzacja linii elektroenergetycznej - praca w terenie. Praca na terenie woj. lubelskiego
          StPr/22/2437

          Prace wykończeniowe. Praca na terenie miasta Zamość i powiatu.
          StPr/22/2433
          wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

          Obsługa klienta, metkowanie, przyjęcie towaru.
          StPr/22/2438

          Prowadzenie gospodarki magazynowej, ewidencjonowanie towaru, wydawanie towaru zgodnie z fakturą i zamówieniem, utrzymanie porządku w magazynie. Dowóz towaru do klienta.
          StPr/22/2444

          Montaż i demontaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet.
          StPr/22/2446
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Sprzątanie obiektów wewnętrznych.
          StPr/22/2448

          - wykonywanie czynności diagnostycznych w tym dokonywanie pomiarów podstawowych, - obsługiwanie sprzętu i aparatury medycznej, - przygotowywanie chorego do badań diagnostycznych, - zapewnianie jakości opieki pielęgniarskiej/przestrzeganie procedur,
          StPr/22/2422
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Transport ćiagników i maszyn rolniczych na terenie kraju, zabezpieczanie ładunku.
          StPr/22/2425

          - zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (visual merchandisingu), przygotowywanie produktów do sprzedaży; - pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru pod względem ilościowym i jakościowym; - przygotowywanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu
          StPr/22/2426
          wynagrodzenie od 1 565 PLN