Zamknij

I Puchar Marszałka FIFA20 w e-piłce nożnej

10:26, 11.05.2020 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek, 11 maja odbyła się wideokonferencja z losowania grup uczestników Pierwszego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego w e-piłce nożnej FIFA20 na konsoli Xbox. 

W zawodach wezmie udział dziewięciu przedstawicieli lubelskich drużyn:

1. Sebastian Całka - Podlasie Biała Podlaska

2. Rafał Dobrzyński - Chełmianka Chełm

3. Igor Korczakowski - Górnik Łęczna

4. Arkadiusz Korolczuk - Orlęta Radzyń Podlaski

5. Roman Mykytyn - Avia Świdnik

6. Adrian Olszewski - Motor Lublin

7. Włodzimierz Puton - Wisła Puławy

8. Dawid Skoczylas - Hetman Zamość

9. Jakub Zieliński - Stal Kraśnik

- Ponieważ nasi piłkarze w najbliższym czasie nie będą mieli raczej szans na walkę o punkty, postanowiliśmy sprawdzić ich formę na wirtualnej murawie. Jestem pewien, że emocji nie zabraknie. - wyjaśnia Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Turniej odbędzie się w dniach 13-15 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. 

Zawody będą komentować srebrny medalista olimpiady w Barcelonie w piłce nożnej Arkadiusz Onyszko oraz komentator sportowy Tomasz Jasina. Zmagania zawodników będą transmitowane on-line.

Zamknięte stadiony to nie przeszkoda, żeby rozegrać mecz! - poinformował Urząd Marszałkowski - Zapraszamy na rozgrywki piłki nożnej on-line FIFA20 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. - Trzecioligowe drużyny i drugoligowy Górnik Łęczna zagrają ze sobą mecze na konsolach Xbox. 

W środę 13 maja o godzinie 18:00 zagra grupa A w składzie:

  • Podlasie Biała Podlaska
  • GórnikŁęczna
  • K.S. Hetman Zamość
  • Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
  • Klub Sportowy Wisła Puławy

14 maja w rozgrywkach Grupy B zmierzą się:

  • Avia Świdnik
  • Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin
  • FKS Stal Kraśnik

Turniej rozgrywany będzie systemem „każdy z każdym”. Mecz potrwa 12 minut (2 x 6 minut). Zwycięzcy grup awansują do półfinałów.

Terminarz rozgrywek wygląda następująco:

13 maja godz. 18:00 - rozgrywki I grupy (Podlasie Biała Podlaska, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Orlęta Radzyń Podlaski, Wisła Puławy),

14 maja godz. 18:00 - rozgrywki II grupy (Chełmianka Chełm, Avia Świdnik, Motor Lublin, Stal Kraśnik),

15 maja godz. 18:00 - półfinały i finał.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są puchary i pakiety startowe.

_____

Organizatorzy: Województwo Lubelskie, AZS UMCS Lublin, Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie.


 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA