Zamknij

Biegi Uliczne z Okazji Narodowego Święta Niepodległości [ZDJĘCIA, VIDEO]

16:13, 08.11.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Otwarte Biegi Uliczne z Okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowane przez Klub Sportowy "AGROS" Zamość odbyły się 8 listopada 2019 roku.

Celem wydarzenia jest popularyzacja biegów ulicznych wśród dzieci i młodzieży na terenie Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego, uczczenie 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości, wyłonienie najlepszych zawodników i szkół w biegach ulicznych, propagowanie biegania jako najbardziej dostępnej formy spędzania czasu wolnego, promowanie rozwoju sportu dla wszystkich i aktywności fizycznej wszystkich środowisk i grup społecznych, promowanie i wspieranie inicjatyw służących rozwijaniu aktywności fizycznej osób starszych, solidarności międzypokoleniowej i aktywizacji społecznej poprzez sport, promowanie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu.

KOMUNIKAT (skrócony)
OTWARTYCH BIEGÓW ULICZNYCH
Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
8 LISTOPADA 2019 r. ZAMOŚĆ

LP. NAZWISKO I IMIĘ / SZKOŁA

300 m - dziewczęta rocz. 2012 i młodsze
1. Monatyrska Marcela / SP Sitno
2. Twardowska Lena / SP Miączyn
3. Włodarczyk Hania / SP nr 6 Zamość

300 m - chłopcy rocz. 2012 i młodsi
1. Jabłooski Krystian / SP Miączyn
2. Dudek Oliwier / SP Miączyn
3. Dudek Mikołaj / SP Sitno

400 m - dziewczęta rocz. 2011
1. Bogucka Nel / SP nr 8 Zamość
2. Mielniczuk Martyna / SP nr 8 Zamość
3. Greszta Weronika / SP nr 8 Zamość

400 m - chłopcy rocz. 2011
1. Sasim Filip / SP nr 8 Zamość
2. Kobak Piotr / SP nr 6 Zamość
3. Korbiel Michał / SP nr 8 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2010
1. Gruszkiewicz Julia / SP nr 6 Zamość
2. Tytoo Katarzyna / SP nr 4 Zamość
3. Ćwiklioska Emilia / SP Jarosławiec

600 m - chłopcy rocz. 2010
1. Rugała Wiktor / SP nr 8 Zamość
2. Brodaczewski Mateusz / SP nr 4 Zamość
3. Stanisławczuk Jakub / SP nr 4 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2009
1. Tucka Elwira / SMS Zamość
2. Poździk Wiktoria / SP nr 8 Zamość
3. Tymura Natalia / SP Żdanów

600 m - chłopcy rocz. 2009
1. Zdybel Maciej / SP Sitno
2. Mazurek Szymon / SP Wierzba
3. Podolak Eryk / SP nr 3 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2008-2007
1. Antoszek Aleksandra / SP Wierzba
2. Kalicka Natalia / SP nr 8 Zamośd
3. Chudoba Julia  / ZS Grabowiec

800 m - chłopcy rocz. 2008-2007
1. Kycko Kacper / SP nr 4 Zamość
2. Kliza Karol / SP nr 3 Zamość
3. Bondyra Krystian / SP Jarosławiec

800 m - dziewczęta rocz. 2006-2005
1. Portka Wiktoria / SP Sitaniec
2. Surma Wiktoria / ZS Grabowiec
3. Michaluk Natalia / SP Miączyn

800 m - chłopcy rocz. 2006-2005
1. Czyszkowski Igor / SP Sitaniec
2. Szala Maciej / SP nr 3 Zamość
3. Grochowski Filip / SP nr 2 Zamość

800 m - dziewczęta rocz. 2004-2003
1. Molenda Klaudia / ZSP nr 4 Zamość
2. Portka Alicja / PLSP Zamość
3. Borkowska Wiktoria / PLSP Zamość

1200 m - chłopcy rocz. 2004-2003
1. Kucharz Wiktor / ZSP nr 4 Zamość
2. Ćwiklioski Adrian / ZSP nr 4 Zamość
3. Widyma Bartłomiej / ZS Grabowiec

800 m - dziewczęta rocz. 2002-2001
1. Bielioska Weronika / I LO Zamość
2. Ignaciuk Wiktoria / I LO Zamość
3. Wójtowicz Karolina /  PLSP Zamość

1200 m - chłopcy rocz. 2002-2001
1. Biszczanik Maciej / ZSP nr 4 Zamość
2. Wojtaszek Patryk / ZSP nr 4 Zamość
3. Cybulski Eryk / PLSP Zamość

1200 m - mężczyźni rocz. 2000 i starsi
1. Szmit Adrian / ZSP nr 4 Zamość
2. Pawliszak Mateusz / ZSP nr 4 Zamość
 

Klasyfikacja Szkół

Szkoły Podstawowe
1. SP Miączyn / 440
2. SP Wierzba / 268
3. SP nr 8 Zamość / 242

Szkoły Ponadpodstawowe
1. ZSP nr 4 Zamość / 276
2. PLSP w Zamościu / 88
3.  ZS Grabowiec / 51

Poniżej fotorelacja z rozpoczęcia wydarzenia i pierwszych startów.

Organizatorami wydarzenia byli:

  • Urząd Miasta Zamość
  • Starostwo Powiatowe w Zamościu
  • Klub Sportowy „AGROS” Zamość
  • Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu

Biegi były współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Program minutowy Otwartych Biegów Ulicznych z Okazji Narodowego Święta Niepodległości, 08.11.2019 r Zamość – Rynek Wielki:

10.45 – przyjmowanie zgłoszeń – Biuro zawodów

11.00 Dziewczęta 2012 i młodsze 300 m

11.05 Chłopcy 2012 i młodsi 300 m

11.10 Dziewczęta 2011 400 m

11.15 Chłopcy 2011 400 m

11.20 Dziewczęta 2010 600 m

11.30 Chłopcy 2010 600 m

11.40 Dziewczęta 2009 600 m

11.45 Chłopcy 2009 600 m

11.50 Dziewczęta 2007-2008 600 m

11.55 Chłopcy 2007-2008 800 m

12.00 Dziewczęta 2006-2005 800 m

12.10 Chłopcy 2006 - 2005 800 m

12.15 Dziewczęta 2004-2003 800m

12.25 Chłopcy 2004-2003 1200 m

12.30 Dziewczęta 2002-2001 800 m

12.35 Chłopcy 2002-2001 1200 m

12.45 Kobiety 2000 i starsze 1200 m

12.55 Mężczyźni 2000 i starsi 1200 m

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© roztocze.net | Prawa zastrzeżone