Hetman pokonał Eko Różankę 5:2 (1:2) w meczu inaugurującym rundę wiosenną lubelskiej grupy IV ligi.
Piłkarze zamojskiego Hetmana zgotowali swoim kibicom horror z happy endem. Po 22 minutach spotkania Hetman przegrywał już 0:2. Najpierw w 17` strzałem zza pola karnego prowadzenie dla Eko zdobył Błaszczuk. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Waniowski. Kwadrans później kontaktowego gola zdobył Michał Paluch i od tego momentu Hetman praktycznie schodził z połowy gości.
Po zmianie stron zamościanie przycisnęli przyjezdnych i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 55` bramkę na 2:2 zdobył kapitan Hetmana Przemysław Żmuda. Na prowadzenie Hetman wyszedł w 71` za sprawą innego defensora Marcina Świecha. Kilkanaście minut później pierwszą bramkę w barwach zamojskiego klubu zdobył Paweł Myśliwiecki , a w 89` wynik na 5:2 ustalił inny nowy nabytek Hetmana Kacper Nastałek.
Hetman: Skrzypek - Kanarek (63` Nastałek), Żmuda, Dudek, Świech - Kuśmierz (75` Luterek), Bednara, Kycko, Stefański - Myśliwiecki, Paluch.
Eko: Witkowski - Prus (61` Całka), Żakowski, Błaszczuk (Wieliczuk), Brzeziński, Więcaszek, Madysh (86`Shtybel), Waniowski (72` Romaniuk), Bartnik, Shelyuk, Walaszek.
Bramki:
0:1 Błaszczuk 17`
0:2 Waniowski 22`
1:2 Paluch 37`
2:2 Żmuda 55`
3:2 Świech 71`
4:2 Myśliwiecki 82`
5:2 Nastałek 89`
Oj Oj17:19, 24.03.2018
Panie Ziaro panie Welcz to nie jest ani forma ani druzyna na wygranie tej ligi.Po takich 30 minutach jak te z pierwszej polowy troche lepszy zespol rozbije nas w pył.
Marek21:48, 24.03.2018
A miało być swobodnie i łatwo ha ha z tą grą awansu to nie wywalczymy Hetman!!!
Prezes22:22, 24.03.2018
Było 10 wychowanków i jednego brakowało by była pełna "11". Krzyczeli wołali PASEL PASEL! ale nie pojawił się i jedenastym musiał być zawodnik który nie jest wychowankiem.
kibic22:28, 24.03.2018
Dobrze że odwrócili mecz od 0:2 do 5:2, najważniejsze że są 3 punkty, gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Pierwsze koty za płoty, zobaczymy co będzie dalej. Chyba dziś rekord frekwencji na tym treningowym boisku.
zmc16:58, 24.03.2018
Wychwanków będzie tylu ilu się wychowa. Niestety umiejętności a zwłaszcza "głowa" wychowanków z ostatnich 10 lat upoważnia ich do gry max na poziomie okręgówki. Takich jak Nastałek, Bednara Święch czy Stefański u nas po prostu nie ma. Choć Wyłupek nie byłby dziś słabszy od Skrzypka a Miedźwiedź od Kuśmierza.
Zm20:39, 24.03.2018
Wygrana to wygrana i to sie liczy
18:46, 24.03.2018
Welcza - żaden :)
PASEL16:02, 24.03.2018
ilu wychowankow ? Panie WELCZ ?
O.k09:56, 25.03.2018
Wychowankowie są głównie w Huczwie ale nie brakuje ich w Werbkowicach i Szczebrzeszynie.
Hm10:10, 25.03.2018
Odejdzie Welcz to wrócą wychowankowie. Dopóki może to będzie się trzymał ciepłej posady jak tonący brzytwy.
Tyl14:03, 25.03.2018
Wychowankow nie ma bo po co?kupi sie.prezydent da kase.i bedzie szlo tylko po co i na co.bo nasza zamojska mlodziez terazniejsza wladza ma w dupie.
kibic18:22, 25.03.2018
wychowankowie na meczu Tucki na ławce, Luterek 10 min. ...
Kibol18:45, 25.03.2018
Dobrze piszesz „Hm”dopóki będzie Welcz wychowankowie nie wrócą bo on woli dawać dużą kasę obcy a swoim ochłapy wczoraj grał jeden wychowanek w pierwszy składzie Kyco
Zm20:35, 25.03.2018
Jakich wychowankow ? Co nie maja ambicji i wola grac po wioskach i pic piwko po meczu
Prezes22:56, 25.03.2018
"Zm" to chodzi też o tych wychowanków co robią trzy żonglerki w tym jedna na wślizgu. Ja cały czas czekam na konkrety w tym temacie i się nie mogę doczekać. Jednym z powodów jest pewnie to, że komentujące osoby nie mają pojęcia o piłce tylko lubią siać ferment komentując. No, ale jakby była centralna liga to by czekali aż za darmo wejdą na trybunę honorową, będą suszyć zęby i udawać fanów Hetmana.
mieszkaniec07:35, 26.03.2018
Kolejny sukces na boiskach ligi podwórkowej. Po co w ogóle roztocze robicie o tym artykuł to żaden sukces.
niech tak bedzie17:34, 26.03.2018
dobromilski hadlo-woloch mazur zwolak wurszt baranX2 dobromilski kornas woloch nowak karasszewski galka plus killku z okolic i mysle ze nie potrzebny bylby zaciag
banan10:10, 30.03.2018
Jest organizowany wyjazd na mecz?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz