W dniach 20–21 czerwca Szczebrzeszyn gościł uczestników Mistrzostw Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu oraz Duo Show. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 zawodników z różnych części kraju, którzy rywalizowali na wysokim poziomie sportowym, prezentując doskonałe umiejętności techniczne, zaangażowanie oraz ducha fair play.