Na drugi koniec Polski - do Gdańska - pojechali (16-17-18.06) przedstawiciele organizacji społecznych, oraz samorządów z Lubelszczyzny, aby zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia i poznawać rozwiązania wspierające osoby z niepełnosprawnościami. Wszystko w ramach szkolenia wyjazdowego realizowanego w projekcie „NGO na rzecz otwartego rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami”.