Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta praca zdalna

Data dodania: 2020-03-05 08:29:31ID: 66

[email protected]

Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

?kontakt telefoniczny z Klientami Firmy celem organizacji spotkań handlowych,
?wparcie w przygotowaniu ofert handlowych,
?obsługa obiegu dokumentów Klienta,

Wymagania:

?doświadczenie w pracy w obsłudze telefonicznej Klienta,
?umiejętności sprzedażowe, swoboda wypowiedzi w języku polskim,
?ogólna znajomość zagadnień dotyczących Internetu i transmisji danych,
?bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

?umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,
?wynagrodzenie od 2600,00 zł do 6000,00 zł brutto,
?premia uznaniowa za każde umówione i skuteczne spotkanie handlowe,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

Pełna treść ogłoszenia: https://obpon.pl/article/204296/show.html