Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pośrednik handlowy - sprzedawca - praca zdalna

Data dodania: 2020-02-25 20:08:08ID: 63

[email protected]

Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:
? pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży,
? podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne klienta,
? negocjowanie warunków sprzedaży,
? przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych,
? dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania:
? doświadczenie w handlu, rozmowach telefonicznych,
? umiejętność myślenia wielowątkowego, zdolności organizatorskie,

Oferujemy:
? umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,
? wynagrodzenie od 2600 brutto ? uzależnione od efektów i zaangażowania,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
[email protected]obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.