Promuj to ogłoszenie

Pracownik działu logistyki ze znajomością języka rosyjskiego - praca zdalna

Data dodania: 2020-08-31 09:20:24ID: 102

[email protected]

Dla tego Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:
- wsparcie pracy dyspozytora,
- weryfikacja kompletności dokumentów przy realizowanych zleceniach transportowych,
- weryfikacja statusów raportowanych przez kierowcę,
- praca z systemem InterLAN Speed,

Wymagania:
- wykształcenie średnie,
- umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office - Word, MS Office - Excel,
- mile widziana znajomość programu InterLAN Speed,
- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny,
- dyspozycyjność, pracowitość, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w formie zdalnej,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

Pełna treść ogłoszenia dostępna na str.