Na chodnikach w Zamościu, pojawiły się pasy oddzielające chodnik od ścieżki rowerowej, oraz oznakowanie poziome dla pieszych.
09:12, 19.07.2017
w Zamościu czy na starówce ?
.09:26, 19.07.2017
Czy wiecie, że jeżeli jest wyznaczona scieżka rowerowa - rowerzysta nie może poruszać się po innej drodze.
Zamość09:40, 19.07.2017
@Anonim-starówka jest w Warszawie.
10:04, 19.07.2017
może i tak. W Zamościu to grajdoł
szaleństwo12:03, 19.07.2017
Coraz mniej miejsca na chodnikach dla pieszych, zamiast budować nowe ścieżki rowerowe, zabierają tym, co chodzą. Jeszcze trochę i będzie nakaz maszerowania po trawnikach, żeby cykliści mogli uprawiać szaleństwo na chodnikach dla pieszych.
Już teraz rodzice z dziećmi nie będą mogli spacerować, nie zmieszczą się na tym wąskim pasku. Co jeszcze?
@"Zamość"12:28, 19.07.2017
Nauka przyda się w każdym wieku. W Zamościu też jest Starówka. I w wielu innych miastach. Czytanie nie szkodzi.
Starówka, starówka, 12:48, 19.07.2017
starówka «najstarsza dzielnica miasta z zabytkową zabudową» (PWN)
Stare Miasto - osiedle, dzielnica (jednostka) Zamościa o ściśle określonych granicach administracyjnych
W przypadków Warszawy Starówka to potoczna nazwa ze względu na historię pisze się ją z wielkiej litery.
Wielkość liter zależy od kontekstu. Np. "Byłem w Zamościu. W tym starym mieście jest pełno zabytków."
k22:46, 19.07.2017
kto malował te "linie" chyba że pędzelkiem do farb plakatowych
Zamiosc00:56, 20.07.2017
LUL. Starówka jest w Warszawie. W Zamościu mamy stare miasto. Starówka to z definicji nowe miasto (lub jego fragment) wybudowany na wzór starego - np. odtworzenie jego wyglądu, odbudowanie. Właśnie tak jak to było w Warszawie, zniszczone doszczętnie stare miasto zostało odbudowane zgodnie z jego oryginalnymi planami na jego wzór, czyniąc zeń właśnie starówkę. Natomiast co w Zamościu było zniszczone? No chyba nie stare miasto...
fdsf11:43, 20.07.2017
Ciekawe dla czego nie narysują tych linii dalej czyli obok delikatesów bo chyba przez parasolki kebabu by piesi chodzili - paranoja
albo malują cały szlak albo wcale pozdrawiam mądrych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz