10 grudnia 2019 roku zainaugurowane zostało wspólne przedsięwzięcie Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Miasta Zamość oraz Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu zatytułowane: "Akademia bezpieczeństwa i profilaktyki".
Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach "Akademii bezpieczeństwa i profilaktyki" jest konferencja adresowana do uczniów klas ósmych oraz nauczycieli szkól podstawowych z terenu powiatu zamojskiego i miasta Zamość.
Ideą konferencji jest upowszechnianie działań profilaktycznych zapobiegających uzależnieniom od narkotyków oraz dopalaczy wśród dzieci i młodzieży.
Konferencja odbyła się 10 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu.
Więcej w materiale VIDEO z rozpoczęcia konferencji:
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/vGtY1TJq8S0"}
Program konferencji:
Awans ktoś robi czy 19:20, 10.12.2019
Odgrzewane kotlety ze Szczebrzeszyna
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz