Zamknij
REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej w Zamościu

16:27, 18.10.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

18 października w Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. wręczenie nagród, listów gratulacyjnych dla nauczycieli.

Statuetkę "Zasłużony dla Oświaty Zamościa" otrzymała Maria Bubiłek.

Nagrody Prezydenta Miasta Zamość

  • Justyna Renata Babiarz-Furmanek Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich
  • Wojciech Janusz Bartosiewicz Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Jadwiga Jolanta Bartoszczyk Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Agata Brykner Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Katarzyna Bukowska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  • Renata Anna Chyrchała Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Renata Czajkowska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Piotr Czechoński Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Małgorzata Drozd Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  • Joanna Marzena Figiel Przedszkole Miejskie Nr 9
  • Małgorzata Gajewska II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  • Dorota Małgorzata Gajewska-Moś Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
  • Anna Gęborys III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Bożena Główka Przedszkole Miejskie Nr 14
  • Lucjan Gnyp Bursa Międzyszkolna Nr 1

[WIDEO]807[/WIDEO]

  • Elżbieta Grzybek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Zenon Hałasa Centrum Kształcenia Praktycznego
  • Sylwia Horoszkiewicz Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Elżbieta Anna Karol Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Zbigniew Kordyaczny III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Bożena Krupa I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Alicja Kulesza Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Eliza Leszczyńska-Pieniak III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Waldemar Lisowski Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Barbara Łuczuk Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Anna Łyś Przedszkole Miejskie Nr 6
  • Magdalena Majer Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
  • Marzena Janina Mazurek Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich
  • Maria Mołdoch Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Ewa Jadwiga Nowakowska Przedszkole Miejskie Nr 6
  • Sylwia Olejko Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Bożena Palikot Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Dariusz Ryszard Pałkowski Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Aneta Urszula Parol Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Renata Stanisława Piechnik Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Anna Barbara Pieczniak Przedszkole Miejskie Nr 10
  • Anna Radlińska Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Agata Słowik Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Aneta Beata Słupczyńska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Tadeusz Szewczyk Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  • Izabela Małgorzata Szponar Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Barbara Tęczak Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Małgorzata Twardziszewska I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Iwona Zgnilec Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  • Grażyna Elżbieta Ziemiańska Przedszkole Miejskie Nr 5

Nauczyciele emerytowani

  • Alicja Andrzan Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Danuta Barto Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Danuta Bińkowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Maria Bubiłek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Alicja Ciupa Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Tytus Czuchaj I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Aldona Dejak Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Zofia Dudek Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Jolanta Dworzańska Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Maria Dziuba II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  • Joanna Godawa III Liceum Ogólnokształcące
  • Jolanta Goryczka Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Jadwiga Gradziuk Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Małgorzata Grądkowska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Małgorzata Grela Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Elżbieta Grygiel Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Joanna Grzesik Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Elżbieta Hałasa Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Maria Józefowicz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Helena Kamińska Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
  • Jadwiga Karchut Przedszkole Miejskie Nr 5
  • Marzenna Kasperska III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Urszula Klich Przedszkole Miejskie Nr 9
  • Krystyna Kopciowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Stanisława Kozłowska Bursa Międzyszkolna Nr 1
  • Barbara Krawczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Teresa Kudyk Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Maria Kuraszkiewicz- Chomiuk Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Alina Lenart- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Maria Grażyna Lenartowicz Przedszkole Miejskie Nr 6
  • Grażyna Lubczyk Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Bożena Łojek Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Alina Łyciuk- Bursa Międzyszkolna Nr 1
  • Helena Mik Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Jadwiga Morawska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Grażyna Mróz Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Zofia Nowak Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Urszula Pawełczak Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 1
  • Elżbieta Pietrzak Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 1
  • Stefania Poluch Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki / Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Wiesława Potocka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Grażyna Prejbusz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Barbara Przestrzalska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Anna Psiuk Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Stanisława Sędłak Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Teresa Soboń Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Krystyna Sosnowska- Przedszkole Miejskie Nr 13
  • Jadwiga Świst Bursa Międzyszkolna Nr 2
  • Teresa Wierzbowska Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Elżbieta Zakrzewska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Ewa Żołyniak Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Listy gratulacyjne

  • Sława Bilska Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Anna Czechyra Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Iwona Duda Zespoł Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" w Zamościu
  • Małgorzata Godzisz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
  • Arkadiusz Jesionka Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych im. Powstania Zamojskiego w Zamościu
  • Małgorzata Kuzdra Zespoł Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" w Zamościu
  • Katarzyna Manachiewicz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
  • Andrzej Mazurkiewicz Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Agata Pacyk Przedszkole "Ziarenko" w Zamościu
  • Mirosława Podhajny Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Barbara Popik Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu
  • Elżbieta Repeć Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Aleksandra Rudyk Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu
  • Piotr Siewienia I Prywatne Technikum Hotelarskie
  • Agnieszka Tama Przedszkole "Radosna Kraina" w Zamościu
  • Krystyna Wojtak Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
  • Seweryn Wyszyński Zakład Doskonalenia Zawodowego

Dodatki motywacyjne

  • Renata Adamska Przedszkole Miejskie Nr 14
  • Ewa Bakun Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Beata Chmura II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  • Monika Cieślak Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Alicja Dubel Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Barbara Grądkowska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Wiesława Komadowska Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Joanna Kowalewska-Guz Przedszkole Miejskie Nr 15
  • Agata Kozak Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Waldemar Leszczyński Bursa Międzyszkolna Nr 2
  • Małgorzat Mróz Przedszkole Miejskie Nr 1
  • Dorota Pintal Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Lidia Sternik Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Dorota Szewczyk Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Antoni Szostek III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Antoni Turzyniecki Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Zbigniew Zienkiewicz Centrum Kształcenia Praktycznego

Zasłużony dla Oświaty Zamościa

Maria Bubiłek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego oraz I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
 

Były podziękowania, nagrody, listy gratulacyjne- w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu odbyła się (18.10.) uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

- Nauczyciel to mistrz, który wskazuje drogę. Serdecznie dziękuję, że jesteście i byliście takimi właśnie mistrzami. Trzymam kciuki, żebyście nasze dzieci, naszą młodzież prowadzili w dobrym kierunku- powiedział, składając życzenia nauczycielom, prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

 

Nagrodą Prezydenta Zamościa uhonorowano 45 osób. To nauczyciele miejskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, innych placówek oświatowych. Nauczyciele emeryci odebrali podziękowania za wieloletnią pracę w zamojskiej oświacie i ogromny trud włożony w wychowanie młodzieży. W czasie uroczystości wręczono statuetkę „ Zasłużony dla Oświaty Zamościa” w dowód uznania osiągnięć w nauczaniu i uzyskania sukcesów w olimpiadach przedmiotowych. Otrzymała ją Maria Bubiłek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego oraz I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Zamościu.

 

W 37 jednostkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, pracuje 1541 nauczycieli.

źródło: UM Zamość

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© roztocze.net | Prawa zastrzeżone