Specjalista - główny mechanik

Miejsce pracy: Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa, naprawa i wykonywanie prac na obrabiarkach typu: tokarki, szlifierki do wałków, otworów, płaszczyzn i narzędzi, wiertarki promieniowe, wytaczarki, strugarki bramowe, frezarki pionowe i poziom
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętności: wykonywanie prac ślusarskich, montażowych, wykonywanie napraw biężących średnich i głównych obrabiarek. Uprawnienia: Spawacza metodą gazową w osłonie CO2 i elektrodą otuloną. Wymagane ud
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Kształcenia Praktycznego
      Adres: Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Janusz Jasek
      Numer telefonu: 846412101
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami. Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu sklepowego. Aktywny udział w
      StPr/19/2631
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przygotowywanie potraw według karty dań
      StPr/19/2632

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, pomoc przy dostawach.
      StPr/19/2620
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego.
      StPr/19/2622

      Pomoc przy obsłudze baru.
      StPr/19/2625

      Ochrona obiektu handlowego, podejmowanie interwencji w przypadku kradzieży, prób oszustwa, uszkodzenia mienia, reagowanie w przypadku stwierdzenia zagrożeń lub zdarzeń niepożądanych. Praca w systemie
      StPr/19/2630
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Opieka nad dziećmi do lat 3
      StPr/19/2619

      Opieka nad dziećmi
      StPr/19/2621

      Obsługa, naprawa i wykonywanie prac na obrabiarkach typu: tokarki, szlifierki do wałków, otworów, płaszczyzn i narzędzi, wiertarki promieniowe, wytaczarki, strugarki bramowe, frezarki pionowe i poziom
      StPr/19/2614
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      wykonywanie protez, ortez; dobieranie miary, wyjazdy do pacjentów, nauka chodu;
      StPr/19/2344
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN