Specjalista ds. AKPiA aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki

Miejsce pracy: Aleje 1 Maja 16, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: - administracja i nadzór oraz rozwój przemysłowych systemów AKPiA oczyszczalni ścieków, - analiza i rozwiązanie problemów związanych z AKPIA /mile widziane informatycznych, - współpraca z przedstawicielami producentów sprzętu w zakresie jego naprawy, serwisowania, wymiany, modernizacji, - usuwanie awarii natury AKPiA /mile widziana również informatycznych, - tworzenie i utrzymanie dokumentacji, - znajomość produktów firmy SIEMENS, E+H, HACH, - znajomość programu narzędziowego SCADA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Automatyka, robotyka, informatyka
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • dobra znajomość Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office
      • znajomość protokołów przemysłowych (Profibus/Profinet/Modbus)
      • znajomość podstaw budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych (Ethernet/RS-232/RS-485)
      • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
      • znajomość architektury systemów PLC/HMI/SCADA
      • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Switching/Routing)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC Siemens, obsługi i tworzenia aplikacji w oprogramowaniu narzędziowym SCADA. Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży będzie atutem.
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu
        Adres: Krucza 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 846381200
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: monter robót wykończeniowych w budownictwie, technik budownictwa
        StPr/20/1347
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy elektronicznych i elektrycznych układów pojazdów samochodowych
        StPr/20/1348

        Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: mechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych
        StPr/20/1349

        Praktyczna nauka jazdy samochodem osobowym oraz ciągnikiem rolniczym
        StPr/20/1350
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz obsługa, diagnozowanie, naprawa urządzeń i systemów mechatronicznych
        StPr/20/1351

        Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów i podzespołów maszyn rolniczych
        StPr/20/1352

        Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów, podzespołów pojazdów samochodowych
        StPr/20/1353

        Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz montaż, instalacja, naprawa urządzeń elektronicznych
        StPr/20/1354

        Wykonywanie projektów budowlanych oraz wykonawczych.
        StPr/20/1356
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Dostarczanie zamówionych dań pod wskazany adres oraz wykonywanie bieżących zakupów.
        StPr/20/1338